Home » Новини » Єгипет зустрів перших туристів з України після карантину

Єгипет зустрів перших туристів з України після карантину

Туристичні об’єкти давнього Єгипту незабаром знову будуть в центрі уваги туристів, адже влада країни прийняла рішення про відкриття кордонів з 1 липня 2020 року після тривалого карантину, пов’язаного з пандемією COVID-2019.

У Шарм-ель-Шейху туристів, які прибули 1 липня з України, розважав скрипач, а в Хургаді для гостей влаштували справжні народні танці.

Фото з Telegram

Як туристи, так і обслуговуючий тур-персонал, дотримуються обов’язкового маскового режиму.

Туристів зустрічають смаколиками / Фото з Telegram
Українські туристи прибули на відпочинок в Єгипет

З послабленням карантину роботу в Єгипті відновили готелі, кафе та клуби. Відомо, що в готелях номери будуть заповнюватися лише на половину, заради безпеки гостей. Кожної години працівники готелю зобов’язані дезінфікувати місця найбільшого скупчення людей.

Попередньо туристи, які прибули в країну за 72 години до вильоту, мали зробити ПЛР-тест та підтвердити, що вони не заражені COVID-19. Відпочиваючі також мають дотримуватися соціальної дистанції в чергах та в трансферах.

Після повернення з Єгипту туристам доведеться дотримуватися обов’язкової 14-денної самоізоляції, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19. Станом на 1 липня у Єгипті виявили 68 311 випадків коронавірусу, від недуги померли 2953 особи. Одужати вдалося 18 460 людям. 

Повідомляє 24 канал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...