Home » Новини » 150 фільмів представлять на кінофестивалі «Молодість» у Києві

150 фільмів представлять на кінофестивалі «Молодість» у Києві

4 серпня у FEDORIV HUB відбулася пресконференція 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

На пресконференції, вперше за багато років, фестиваль анонсував систему абонементів. Таким чином організатори хочуть спростити доступ до фільмів, майстер-класів та фестивальних вечірок.

Цього року пропонують 3 типи абонементів для кіноглядачів: Студенти, Синефіли та Індустрія.

Студенти

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи.
Вартість – безкоштовна.

Синефіли

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки.
Вартість – 600 грн.
Якщо ви плануєте повне занурення у фестивальне кіно, то абонемент
видається більш вигідним варіантом, ніж індивідуальні квитки.

Індустрія

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи.
Вартість – 800 грн
«Молодість» формує єдину кіноспільноту. В єдності є сила.
Індустріальний абонемент відкриває вам шлях на майстер-класи, де можна завести важливі та необхідні контакти для подальших проєктів, навчання або роботи. І, звичайно ж, подивитися всі актуальні новинки та сміливі дебюти. А після завантаженого дня можна поспілкуватися із новими знайомими у неформальній атмосфері на вечірках.

Цьогоріч основними локаціями фестивалю стане кінотеатр
«Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами
конкурсної та позаконкурсних програм, в тому числі українських прем’єр.

У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, а FEDORIV HUB став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів».

Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, там пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем’єри та спеціальні події.

Фестиваль не стоїть на місці та розвивається з кожним роком. Під час пандемії він вийшов у новий онлайн-режим.

На кінофестивалі покажуть близько 150 фільмів. Стрічки представлять вже у традиційних конкурсних програмах Міжнародного та Національного конкурсів: Студентський конкурс, Короткометражний конкурс, Повнометражний конкурс, Sunny Bunny та Teen Screen.

Вас також здивує потужна паралельна програма, яка об’єднала у собі географію всієї Земної кулі. Зокрема, фільми представлені у наступних програмах: Фестиваль фестивалів, Скандинавська панорама, Швейцарський акцент, FORMA, Століття та Спеціальні події.

Перелік фільмів на КМКФ «Молодість»

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION

Студентський конкурс/Student competition

Еллі / Elli, Вів’єн Гартманн / Vivien Hartmann, Німеччина / Germany,
2019, 29′
Душенька / The Little Soul, Барбара Рупік / Barbara Rupik, Польща /
Poland, 2019, 9′
Обличчя / Faces, Адріен Лосте / Adrien Lhoste, Франція / France, 2019,
19′
Через дві години минуло десять хвилин / After Two Hours, Ten
Minutes Had Passed, Штеффен Ґолдкамп / Steffen Goldkamp, Німеччина /
Germany, 2019, 20′
Він любить мої очі / He Loves My Eyes, Енші Ріста / Enxhi Rista,
Румунія / Romania, 2019, 23′
Дім, милий дім / Home Sweet Home, Анна Морозова / Anna
Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15’
Адам / Adam, Шокі Лінь / Shoki Lin, Сінґапур / Singapore, 2019, 19′
Термінал / Terminal, Кім Алламанд / Kim Allamand, Швейцарія /
Switzerland, 2019, 13′
Дрифт / Drifting, Ханьсун Бо / Hanxiong Bo, США / USA, 2019, 16′
Не плакати за обіднім столом / No Crying at the Dinner Table,
Керол Нґуєн / Carol Nguyen, Канада / Canada, 2019, 15′
Сонячний пес / Sun Dog, Доріан Єсперс / Dorian Jespers, Бельгія,
Росія / Belgium, Russia, 2020, 21′
Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost
Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine,
Turkey, 2020, 35′
Малолітка / Babydyke, Тоне Оттілі Фредеріксен / Tone Ottilie
Frederiksen, Данія / Denmark, 2019, 19′
Південна лихоманка / Austral Fever, Томас Вудрофф / Thomas
Woodroffe, Чилі / Chile, 2019, 21′
Добраніч / Good Night, Ентоні Нті / Anthony Nti, Бельгія, Ґана /
Belgium, Ghana, 2019, 20′
Без тіла / No Body, Гемін Ко / Haemin Ko, Велика Британія / UK, 2019,
4′

Короткометражний конкурс / Short competition

Остання світлина батька / The Last Image of Father, Стефан
Джорджевіч / Stefan Djordjević, Сербія, Словенія, Хорватія, Греція / Serbia,
Slovenia, Croatia, Greece, 2019, 20′
Приватний сектор / Community Gardens, Вітаутас Каткус / Vytautas
Katkus, Литва / Lithuania, 2019, 15′
Сцени з любовного життя / Scenes of a Love Life, Міґель Афонсо /
Miguel Afonso, Португалія / Portugal, 2019, 13′
Пісня хмар / Song of Clouds, Анкіт Поудел / Ankit Poudel
Непал / Nepal, 2020, 15′
Супергерої без суперсили / Superheroes Without Superpowers,
Беатріче Балдаччі / Beatrice Baldacci, Італія / Italy, 2019, 13′
Іспит / Exam, Соня К. Хадад / Sonia K. Hadad, Іран / Iran, 2019, 15′
У місяць кохання / In the Month of Love, Шашанк Валіа / Shashank
Walia, Індія / India, 2019, 30′
Легкі гроші / Money Honey, Айзек Найтс-Вошборн / Isaac
Knights-Washbourn, Нова Зеландія / New Zealand, 2020, 10′
Серед мигдалевих дерев / Among the Almond Trees, Марі Лєфлок /
Marie Le Floc’h, Бельгія / Belgium, 2019, 21′
Одягнена в дощ / She Who Wears The Rain, Маріанн Метів’є /
Marianne Métivier, Канада / Canada, 2019, 17′
Унікальна нагода / A Unique Opportunity, Жоель Курц / Joël Curtz,
Франція, Бельгія / France, Belgium, 2020, 14′
Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska,
Україна / Ukraine, 2020
Святковий день / Party Day, Софія Бост / Sofia Bost, Португалія /
Portugal, 2019, 17′
Інстинкт / Drive, Педро Касавекк’я / Pedro Casavecchia, Франція /
France, 2019, 7′
Чорне сонце / Black Sun, Арда Чільтепе / Arda Çiltepe, Туреччина,
Німеччина / Turkey, Germany, 2019, 20′
Дівич-вечір Вард / Ward’s Henna Party, Морад Мостафа / Morad
Mostafa, Єгипет / Egypt, 2020, 23′

Повнометражний конкурс / Full-Length competition

Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу
Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93′
Копач / Digger, Йоргіс Грігоракіс / Georgis Grigorakis, Греція, Франція /
Greece, France, 2020, 101′
Особливі прикмети / Identifying Features, Фернанда Валадес /
Fernanda Valadez, Мексика, Іспанія / Mexico, Spain, 2020, 97′
Біг дітей / Kids Run, Барбара Отт / Barbara Ott, Німеччина / Germany,
2020, 104′
Твій хід / Kuessipan, Міріам Верро / Myriam Verreault, Канада /
Canada, 2019, 117′
Мій ранковий сміх / My Morning Laughter, Марко Джорджевіч /
Marko Djordjevic, Сербія / Serbia, 2019, 94′
Охос-Неґрос / Ojos Negros, Марта Лайяна, Івет Кастело / Marta
Lallana, Ivet Castelo, Іспанія / Spain, 2019, 67′
Парфенон / Parthenon, Мантас Кведаравічюс / Mantas Kvedaravicius,
Литва, Україна, Франція / Lithuania, Ukraine, France, 2019, 119′
Пісня без назви / Song Without a Name, Меліна Леон / Melina León,
Перу, Іспанія, США / Peru, Spain, USA, 2019, 97′
Смерть кіно та мого батька / The Death of Cinema and My Father
Too, Дані Розенберґ / Dani Rosenberg, Ізраїль / Israel, 2020, 100′
Смак фо / The Taste of Pho, Маріко Бобрік / Mariko Bobrik, Польща,
Німеччина / Poland, Germany, 2019, 84′
Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція,
Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95′

КОНКУРС / COMPETITION

Сонячний зайчик / Sunny Bunny
Цілковито нормальна родина / A Perfectly Normal Family, Малу
Рейманн / Malou Reymann, Данія / Denmark, 2020, 93′
Суховій / Dry Wind, Даніел Ноласку / Daniel Nolasco, Бразилія / Brazil,
2020, 110′
Ношу тебе з собою / I Carry You With Me, Гайді Юінґ / Heidi Ewing,
Мексика, США / Mexico, USA, 2020, 111’
Лінґва франка / Lingua Franca, Ізабель Сандовал / Isabel Sandoval,
США, Філіппіни / USA, Philippines, 2019, 95′
Моффі / Moffie, Олівер Германус / Oliver Hermanus, ПАР, Велика
Британія / South Africa, UK, 2019, 103′
Без образ / No Hard Feelings, Фараз Шаріат / Faraz Shariat, Німеччина
/ Germany, 2020, 89′
Психозія / Psychosia, Марі Ґрато Соренсен / Marie Grahtø Sørensen,
Данія, Фінляндія / Denmark, Finland, 2019, 87′
Ріалто / Rialto, Пітер Макі Бернз / Peter Mackie Burns, Ірландія, Велика
Британія / Ireland, UK, 2019, 90′
Свята Френсіс / Saint Frances, Алекс Томпсон / Alex Thompson, США /
USA, 2019, 98′
Друга зірка праворуч / Second Star on the Right, Рут Кауделі / Ruth
Caudeli, Колумбія / Colombia, 2019, 82′
Адвокат / The Lawyer, Ромас Забараускас / Romas Zabarauskas, Литва
/ Lithuania, 2020, 97′
Поцілунок у сутінках / Twilight’s Kiss, Рей Йенґ / Ray Yeung, Гонконґ /
Hong Kong, 2019, 92′
Двоє / Two of Us, Філіппо Менеґетті / Filippo Meneghetti, Франція,
Люксембург, Бельгія / France, Luxembourg, Belgium, 2019, 95′

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС / NATIONAL COMPETITION

Короткометражні фільми / Short films
Бульмастиф / Bullmastiff, Анастасія Буковська / Anastasiia Bukovska,
Україна / Ukraine, 2020, 25′
Прощавай, Свєто / Goodbye, Sveta, Настя Канарьова / Nastia
Kanareva, Україна / Ukraine, 2020, 20′
Життя лінивого бєздєльніка / The Life of a Lazy Idler, Роман
Кологойда / Roman Kolohoyda, Україна / Ukraine, 2020, 15′
Маленький диктатор / Little Dictator, Олександра Бровченко /
Oleksandra Brovchenko, Україна / Ukraine
Ми більше ніколи не заблукаємо разом / We’ll Never Get Lost
Together Again, Євген Кошин / Eugene Koshin, Україна, Туреччина / Ukraine,
Turkey, 2020, 35′
Я тут / I’m Here, Олена Янковська / Olena Yankovska, Україна / Ukraine,
2020, 10′
Колообіг / Circulation, Олексій Радинський / Oleksiy Radynski, Україна
/ Ukraine
Прибічник / Supporter, Сергій Найда / Sergii Naida, Україна / Ukraine,
2019, 7′
Сурогат / The Surrogate, Стас Сантімов / Stas Santimov, Україна /
Ukraine, 2020, 6′
Врятуйте мене, лікарю! / Save Me, Doctor!, Дмитро Грешко / Dmytro
Hreshko, Україна / Ukraine, 2020, 19′
Знаки / signs, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна / Ukraine, 2020,
2′
Кегельбан / Kegelbahn, Ахмеді-Ернес Сарихаліл / Ahmedi-Ernes
Sarykhalil, Україна / Ukraine, 2020, 19′
Сама собі тут / Here by Herself, Анна Дудко / Anna Dudko, Україна /
Ukraine, 2019, 5′
На шляху назад / On a Way Back, Микола Рідний / Mykola Ridnyi,
Україна, Польща / Ukraine, Poland
2019, 7′
Потвора / Bastard, Віктор Скуратовський / Viktor Skuratovskyi, Україна
/ Ukraine
Дім, милий дім / Home, Sweet Home, Анна Морозова / Anna
Morozova, Україна / Ukraine, 2019, 15′
Схрон / Hideout, Оксана Войтенко / Oksana Voitenko, Україна /
Ukraine, 2020, 27′
Run Away, Андрій Кокура / Andrii Kokura, Україна / Ukraine, 2020, 20′
зонґ / zong, Еліас Парвулеско, Тета Цибульник, Світлана Потоцька /
Elias Parvulesco, Teta Tsybulnyk, Svitlana Pototska, Україна / Ukraine, 2019, 9′
Материнство / Maternity, Наталія Ільчук / Nataliya Ilchuk, Україна /
Ukraine, 2019, 17′
Не вдома / Not at Home, Олександр Чернобай / Oleksandr Chernobay,
Україна / Ukraine, 2019, 13′
Монолог. Один / Monologue. One, Гаяне Джагінян / Gayane
Dzhahinian, Україна / Ukraine, 2020, 15′
Так мут співати / Thus They Will Sing, Діана Горбань, Анна Ютченко /
Diana Horban, Anna Yutchenko, Україна / Ukraine
Вода / Water, Даша Волга / Dasha Volga, Україна / Ukraine
Teen Screen
Щ – це щастя / H Is for Happiness, Джон Шиді / John Sheedy, Австралія
/ Australia, 2019, 103′
Оскар і Ліллі: Там, де нас ніхто не знає / Oskar & Lilli. Where No
One Know Us, Араш Т. Ріагі / Arash T. Riahi, Австрія / Austria, 2020, 102′
Опалені сонцем / Sunburned, Кароліна Гельсґард / Carolina Hellsgård,
Німеччина, Нідерланди, Польща / Germany, Netherlands, Poland / 2019, 94′
Суне – друг нареченого / Sune – Best Man, Йон Гольмберґ / Jon
Holmberg, Швеція / Sweden, 2019, 88′
Клуб потворних дітей / The Club of Ugly Children, Йонатан Елберс /
Jonathan Elbers, Нідерланди / Netherlands, 2019, 90′
Вовки / The Wolves, Семюел Кіші Леопо / Samuel Kishi Leopo,
Мексика, США / Mexico, USA, 2019, 95′
Малюк Санджи / Young Sangye, Ґудон Чжан / Guodong Zhang, Китай /
China, 2019, 87′

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА / NON-COMPETITION PROGRAM

Фестиваль фестивалів / Festival of Festivals
Віталіна Варела / Vitalina Varela, Педру Кошта / Pedro Costa,
Португалія / Portugal, 2019, 124′
Погані казки / Bad Tales, Даміано Д’Інноченцо, Фабіо Д’Інноченцо /
Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo, Італія, Швейцарія / Italy, Switzerland,
2020, 98′
Батько / Father, Срджан Ґолубовіч / Srdan Golubović, Сербія, Франція,
Німеччина, Хорватія, Словенія, Боснія та Герцеговина / Serbia, France,
Germany, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, 2020, 120′
Жінка, яка втекла / The Woman Who Ran, Хон Сан-су / Hong
Sang-soo, Південна Корея / South Korea, 2019, 77′
Повітряна кулька / Balloon, Пема Цеден / Pema Tseden, Китай /
China, 2019, 102′
Лара / Lara, Ян-Оле Ґерштер / Jan-Ole Gerster, Німеччина / Germany,
2019, 98′
Батько / The Father, Крістіна Ґрозева, Петар Валчанов / Kristina
Grozeva, Petar Valchanov, Болгарія, Греція / Bulgaria, Greece, 2019, 87′
Угамований/ Pacified, Пекстон Вінтерс / Paxton Winters, Бразилія,
США / Brazil, USA, 2019, 100′
Українські прем’єри
Ми є… Ми поруч / We Are Here…. We Are Near,Роман Балаян / Roman
Balayan, Україна / Ukraine, 2020
В. Сильвестров / V. Silvestrov,Сергій Буковський / Serhiy Bukovsky, Україна
/ Ukraine, 2020
Передчуття / Forebodings, В’ячеслав Криштофович / Vyacheslav
Kryshtofovych, Україна, Литва, Словенія / Ukraine, Lithuania, Slovenia, 2020
Поїзд «Київ – Війна» / Train: Kyiv-War, Корній Грицюк / Korniy Hrytsiuk,
Україна / Ukraine, 2020
Boy of War / Хлопець війни, Сипрієн Клеман-Дельмас, Ігор Косенко /
Cyprien Clement-Delmas, Igor Kosenko, Німеччина-Чехія-Україна /
Germany-Czechia-Ukraine, 2019
Життя поза резюме / Life outside CV,мСашко Протяг / Sashko Protiah,
Україна / Ukraine, 2019
Зарваниця / New Jerusalem, Ярема Малащук, Роман Хімей / Yarema
Malashchuk, Roman Himey, Україна / Ukraine, 2020
Херсонщина на Вулкані / Living on the Volcano, Владислав Васильченко,
Роман Бондарчук / Vladyslav Vasylchenko, Roman Bondarchuk, Україна /
Ukraine, 2020
Скандинавська панорама / Scandinavian Panorama
Провінція / The County, Ґрімур Гаконарсон / Grimur Hakonarson,
Ісландія, Данія, Німеччина, Франція / Iceland, Denmark, Germany, France,
2019, 92′
Луна / Echo, Рунар Рунарссон / Runar Runarsson, Ісландія, Франція,
Швейцарія / Iceland, France, Switzerland, 2019, 79′
Обережно, діти / Beware of Children, Даґ Йоган Гауґеруд / Dag Johan
Haugerud, Норвегія, Швеція / Norway, Sweden, 2019, 157′
Дядько / Uncle, Фрелле Петерсен / Frelle Petersen, Данія / Denmark,
2019, 105′
Чартер / Charter, Аманда Кернелл / Amanda Kernell, Швеція, Данія,
Норвегія / Sweden, Denmark, Norway, 2020, 94′
Біжи, Ує, біжи / Run Uje Run, Генрік Шифферт / Henrik Schyffert,
Швеція / Sweden, 2020, 78′
Плоть і кров / Wildland, Жанетт Нурдаль / Jeanette Nordahl, Данія /
Denmark, 2020, 89′
Психостерво / Psychobitch, Мартін Лунд / Martin Lund, Норвегія /
Norway, 2019, 109′
Швейцарський акцент / Swiss Accent
За горизонтом / Beyond the Horizon, Дельфін Леерісі / Delphine
Lehericey, Швейцарія, Бельгія / Switzerland, Belgium, 2019, 92′
Кохай мене ніжно / Love Me Tender, Клаудія Рейніке / Klaudia
Reynicke, Швейцарія / Switzerland, 2019, 83′
Мадам / Madame, Штефан Рітгаузер / Stephane Riethauser, Швейцарія
/ Switzerland, 2019, 93′
Батьки / Parents, Ерік Берґкраут, Рут Швайкерт / Eric Bergkraut, Ruth
Schweikert, Швейцарія / Switzerland, 2019, 96′
Кінець світу / The End of the World, Бейзіл да Кунья / Basil da Cunha,
Швейцарія / Switzerland, 2019, 107′

FORMA

Посеред лабіринту / In the Middle of the Labyrinth, Саломон Перес /
Salomón Pérez, Перу / Peru, 2019, 65′
Шум / Murmur, Гезер Янґ / Heather Young, Канада / Canada, 2019, 84′
Пропозиція / Offering, Хуан Монако Каньї / Juan Mónaco Cagni,
Аргентина / Argentina, 2020, 65′
Персефона / Persephone, Костас Атоусакіс / Costas Athousakis, Греція
/ Greece, 2019, 88′
Халепа з природою / The Trouble with Nature, Іллум Якобі / Illum
Jacobi, Данія, Франція / Denmark, France, 2020, 95′
Двадцяте століття / The Twentieth Century, Метью Ренкін / Matthew
Rankin, Канада / Canada, 2019, 90′
Великі літери / Uppercase Print, Раду Жуде / Radu Jude, Румунія /
Romania, 2020, 128′
Кладовище / Cemetery, Карлос Касас / Carlos Casas, Франція, Велика
Британія, Польща, Узбекистан / France, United Kingdom, Poland, Uzbekistan,
2019, 85′
Століття / Century
Ночі Кабірії / Nights of Cabiria, Федеріко Фелліні / Federico Fellini,
Італія / Italy, 1957, 118′ (Століття Фредеріко Фелліні)
Чудова сімка / The Magnificent Seven, Джон Стерджес / John Sturges,
США / USA, 1960 / 128′ (Століття Джона Стерджеса)
Літня казка / A Summer’s Tale, Ерік Ромер / Eric Rohmer, Франція /
France, 1996, 113′ (Століття Еріка Ромера)
Сім самураїв / Seven Samurai, Акіра Куросава / Akira Kurosawa,
Японія / Japan, 1954, 207′ (Століття Акіри Куросави)
Фройд / Freud: The Secret Passion, Джон Г’юстон / John Huston, США,
1962, 140′ (Століття Монтгомері Кліфта)
Спеціальні події / Special Events
Вілкокс / Wilcox, Дені Коте / Denis Côté, Канада / Canada, 2019, 66′
Це все міняє / This Changes Everything, Том Донаг’ю / Tom Donahue,
США / USA, 2018, 96′
Мене звуть Клітор / My Name is Clitoris, Ліза Бійюар-Моне, Дафне
Лєблон / Lisa Billuart-Monet, Daphné Leblond, Бельгія / Belgium, 2019, 80′
Підбурювання / Incitement, Ярон Зільберман / Yaron Zilberman,
Ізраїль / Israel, 2019, 123′
Птахи (або як ними бути) / Birds (Or How To Be One), Бабіс Макрідіс
/ Babis Makridis, Греція / Greece, 2020, 80′
Ніштяк, чуваче / Feels Good Man, Артур Джонс / Arthur Jones, США /
USA, 2020, 92′
Фелліні і духи/ Fellini of the Spirits, Ансельма Деллоліо / Anselma
Dell’Olio, Італія / Italy, 2020, 90′
Останні та перші люди / Last and First Men, Йоган Йоганнссон /
Jóhann Jóhannsson, Ісландія / Iceland, 2020, 70′

Слідкуйте за нами в мережах:
Facebook @molodistkiff
Telegram @MolodistKIFF
Instagram @molodist_kiff
Twitter @molodist_IFF
Festival photo archive
Пресзапити:
hlib@molodist.com
maria@molodist.com

Фото з сайту telegraf.design

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як на Кіровоградщині по Інтернету ошукали людей

Співробітники кіберполіції в Кіровоградській області, спільно зі слідчими поліції, викрили місцеву жительку в шахрайстві. Злочинна ...