Home » Новини » Доля прихильна до наполегливих: як себе реалізував мешканець Гайворонщини

Доля прихильна до наполегливих: як себе реалізував мешканець Гайворонщини

Що робити тому, хто отримав вищу освіту, а працевлаштуватися за здобутим фахом не вдається?

Це питання постало перед двадцятип’ятирічним мешканцем Гайворонського району Володимиром Мараховським.

У червні 2020 року юнак закінчив Національний транспортний університет, у якому здобув фах інженера-технолога (спеціальність «Автомобільний транспорт») та повернувся до Гайворона. Сповнений сил та енергії, а ще бажання бути самостійним, Володимир розпочав пошуки роботи. 

Оскільки молодий чоловік має 3-ю групу інвалідності внаслідок отриманої ще в дитинстві травми, карантинні обмеження та масове вивільнення працівників, пошук роботи ускладнювався та не мав позитивних результатів. Проте руки молодий чоловік не опускав. 

Після невдалих спроб самостійно знайти роботу, у вересні минулого року Володимир звернувся до Гайворонської районної філії обласного центру зайнятості, аби йому допомогли у вирішенні головного питання – де себе професійно реалізувати.

Провівши профілювання, кар’єрний радник, спільно з безробітним, склав індивідуальний план працевлаштування, який включав у себе участь у вебінарах різної тематики, у т.ч. й щодо техніки пошуку роботи, під час яких безробітний навчився писати резюме та отримав навички самопрезентації.

Цілеспрямованості та завзятості Володимира можна було тільки позаздрити, тому результат не змусив себе чекати. Згодом його кандидатуру було запропоновано керівнику приватного підприємства «АВКУБІ», що здійснює свою діяльність у галузі посередництва у торгівлі паливом, рудами, металами та хімічними речовинами, на заявлену вакансію «Диспетчер». 

Роботодавець побачив у Володимирові відповідального співробітника. Тож, успішно пройшовши співбесіду, молодий чоловік отримав своє перше робоче місце.

«Вже майже місяць я працюю на підприємстві. Я задоволений, адже отримав бажану роботу. Умови праці мене повністю влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий графік роботи, дружній колектив», – говорить колишній безробітний. 

Наостанок варто зазначити, що у Володимира є чому повчитись, а саме – як боротись з труднощами та перешкодами, що виникають на шляху до поставленої мети.

Гайворонська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...