Home » Новини » AIFF TALENT MEETINGS – онлайн події для усіх, хто цікавиться виробництвом кіно

AIFF TALENT MEETINGS – онлайн події для усіх, хто цікавиться виробництвом кіно

Унікальна можливість перейняти досвід провідних американських кінопрофі: Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно.

Спікери AIFF Talent Meetings – це досвідчені професіонали та викладачі американських кіношкіл, представники Американської спілки кінематографістів, відзначені престижними нагородами режисери, продюсери, оператори.

Майстер класи відбудуться у форматі Zoom-конференції та синхронно перекладатимуться на українську мову.

Доступ вільний за попередньою реєстрацією.

Детальна інформація про спікерів та події: http://aiffua.com/talent-meetings

16.04, 18:00 МАЙСТЕРНІСТЬ ВІЗУАЛЬНОЇ ОПОВІДІ (ЯК ВІДЗНЯТИЙ МАТЕРІАЛ СТАЄ КІНО)

Опановуємо прийоми, які занурюють глядача у перегляд фільму, аналізуємо  стрічки, які стали глядацькими хітами, знайомимося з основами драматургії у кіно. Спікер – Крістофер Чомин, кінооператор, член Американської асоціації кінематографістів ASC.Тривалість: 3 години з перервами 15 хв.

Реєстрація на майстер-клас

20.04, 19:00 ЯК СТВОРИТИ ПЕРСОНАЖА У СТРУКТУРІ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО ТА ПОВНОМЕТРАЖНОГО ФІЛЬМІВ

Дивимося, порівнюємо, аналізуємо персонажні лінії у короткометражних і повнометражних фільмах з успішною продюсеркою та викладачкою Бобетт Бастер. Важливо: учасникам рекомендується попередньо переглянути фільми з опису зустрічі на сайті.Тривалість: 2.5 години з перервою 15 хв.

Реєстрація на майстер-клас

21.04, 18:00 ЗЙОМКА ТА МОНТАЖ СПОСТЕРІГАЛЬНОГО ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ЕПІЗОДУ

Режисерка Кетрін Екслі вчить ефективно використовувати прийоми зйомки та монтажу для створення сильної документальної сцени.Тривалість: 3 години з перервами 15 хв.

Реєстрація на майстер-клас

22.04, 18:00 ЗНАЙОМСТВО З ПЛАНУВАННЯМ ТА КОШТОРИСАМИ ДЛЯ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ

Розбиваємо процеси планування та складання кошторису для фільму на прості кроки разом з продюсеркою Керолін Гепбьорн. Тривалість: 2 години з перервою 15 хв.

Реєстрація на майстер-клас

Важливо: У зв’язку з посиленням карантину кінопокази Фестивалю американського кіно у Києві відбудуться в кінотеатрі “Жовтень” у нові дати: з 13 по 19 травня. Кінопрограма та розклад подій фестивалю залишаються без змін. Деталі на aiffua.com

Маєте запитання? Напишіть нам:

Загальні запитання: @aiff_ua

Пресзапити та партнерство: aiffua@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...