Home » Новини » Актуальна мапа в’їзду українців до країн світу

Актуальна мапа в’їзду українців до країн світу

Наближається пора відпусток і подорожей та пандемія COVID-19 все ще вносить суттєві корективи у звичний процес підготовки до мандрівки, адже умови та правила в’їзду у різні країни постійно змінюються.

🗺️ Саме для того, щоб громадяни України завжди могли перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту у будь-якій країні світу, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine розробило інтерактивну карту.

Вона допомагає розібратися, куди можна їхати, а куди – ні та дозволяє уникнути плутанини.

Інтерактивна карта відображає режими в‘їзду та транзиту на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС і закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються.

Карта доступна за посиланням👉 TripAdvisor.mfa.gov.ua/map

ℹ️ Плануючи подорож, ознайомтесь з рекомендаціями на сайті МЗС України https://cutt.ly/6bSYsSs.

Якщо берете з собою у подорож дитину, не забудьте про деякі нюанси виїзду дітей за кордон, а саме – про згоду від одного чи обох батьків. Детально тут 👉 https://cutt.ly/1bSqvvX і https://cutt.ly/ybSYOvb

📲 Про «помічників», що стануть у нагоді під час подорожі за кордон і допоможуть у критичній ситуації, таких, як, наприклад, мобільний застосунок ДРУГ тут👉 https://cutt.ly/YbGlDZ5

🎯 Мета інформаційної кампанії #EUкраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки European Union in Ukraine та проєкту Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.

Комітет ВРУ з питань інтеграції України до ЄС
Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«Грандіозний» тур Сонячною системою від телескопу Hubble

Телескоп Hubble завершив свою чергову подорож по Сонячній системі серією знімків, які доповнюють дані минулих ...