Home » Новини » Які таємниці допоможе розкрити база даних киян за ХХ століття?

Які таємниці допоможе розкрити база даних киян за ХХ століття?

Онлайн-архів із сотнями тисяч оцифрованих документів за минуле сторіччя вже доступний на онлайн-платформі Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

В архіві можна ознайомитися із електронними копіями документів, які стосуються трагедії Бабиного Яру, періоду окупації Києва 1941-1943 рр., актовими книгами РАЦСів, довідковими картотеками, фондами районних управ тощо. Дані постійно оновлюються.

Завдяки цим документам в меморіальному центрі відновлюють максимально повну інформацію про загиблих у Бабиному Яру та їхніх родичів, про людей, які жили у Києві в довоєнний та післявоєнний період. Документи дозволяють персоналізувати історії мешканців, зрозуміти склад населення міста та його околиць, розкрити раніше невідомі історичні факти.

Матеріали будуть корисні не тільки дослідникам і науковцям, а й людям, які цікавляться історією своєї сім’ї. Кожному, хто хоче зазирнути у минуле. Наявність таких даних в онлайн також значно спрощує складання родоводу, проведення генеалогічного дослідження. Користуючись пошуком по документах, можна отримати нові свідчення про своїх родичів.

Джерело: babynyar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...