Home » Новини » Батьківська спілка на захисті прав дітей

Батьківська спілка на захисті прав дітей

Діти – наше майбутнє! Дорослі так часто це повторюють, що фраза вже сприймається як рекламний слоган, сенс якого втрачається з кожним днем.

Ситуація у сфері освіти та виховання дітей, а також захист прав дітей та батьків в Україні, залишає бажати кращого. Хоча саме від того, що зараз відбувається в цих сферах, залежить в якій країні ми та наші діти будемо жити через 15 років.

Ніколи не пізно змінити ситуацію в освіті та вихованні дітей в Україні, але зробити це можна лише спільними, системними діями батьків та освітян, конструктивним діалогом та взаємодією навколо змін до законодавства та конкретних кроків назустріч один одному.

Якщо Ви батько чи мати, освітянин чи просто небайдужий мешканець України, будемо раді вступу до громадського об’єднання «Батьківська спілка», для спільного відтворення змін в освіті та вихованні, а також взаємопідтримки та розбудови майбутнього України – це і є перший та найважливіший крок, який варто зробити свідомому громадянину!

Адже від того, хто та як буде навчати та виховувати наших дітей зараз, буде залежати, хто і як буде будувати життя в Україні через 10-15 років!

Щасливі діти – це щасливі дорослі в майбутньому!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...