Home » Новини » «Бронзовий» подарунок українських софтболісток до Дня Незалежності країни

«Бронзовий» подарунок українських софтболісток до Дня Незалежності країни

З 16 по 21 серпня в болгарському місті Дупниця проходили жіночі софтбольні змагання XXVII Кубку Європи серед клубних команд. Участь в ньому, у групі «А», взяли вісім колективів з Англії, Австрії, Польщі, Німеччини, Хорватії і два з Болгарії.

Україну представляв минулорічний чемпіон «Західний Вогонь» з міста Рівне.

В груповому турнірі українські софтболістки п’ять разів перемагали своїх суперниць, і лише двічі поступилися. Найзапекліші софтбольні баталії точилися в заключному поєдинку групового турніру між українськими та польськими чемпіонками.

Рахунок 2-1 в цьому найцікавішому матчі турніру до сьомого іннінгу був на користь української команди. Були моменти, коли при зайнятих 2-3 базах при нулі аутів, здавалося все перемога. Та ні, боротьба в такій неймовірній напрузі тривала крім семи основних ще чотири!!! додаткові іннінги! Це було щось неймовірне!

І все ж таки в 11-му іннінгу наші дівчата вирвали перемогу з рахунком 5-4!

Причому, польський тренерський штаб тричі змінював своїх пітчерів, а наша 20-літня Юлія Малік відпрацювала весь надзвичайно важкий марафон в 11 іннінгів!

По завершенню групового турніру у трьох команд – Австрії, Польщі та України було по п’ять перемог та 2 поразки.

На жаль, за додатковими показниками команда з Вроцлава вийшла в фінал до безперечного лідера групи з Німеччини, а за бронзові нагороди нашим дівчатам потрібно було грати проти австрійських софтболісток.

Не менш запеклою і напруженою видалася і гра за бронзові нагороди.

Після першого іннінгу в рахунку повели австрійські софтболістки з команди Wanderers, а п’ятий починався вже за рахунку 6-3 на їх користь, тож настрій в українських вболівальників був пригнічений. 

Проте, наші софтболістки найшли в собі сили переломити ситуацію на полі докорінно – результативними атаками. Три рани в п’ятому, шість в шостому і три в сьомому іннінгах не тільки поліпшили настрій, вони зробили маленьке диво – виграли цю надзвичайно важку зустріч і вибороли бронзові нагороди!

Приємно, що велику допомогу команді «Західний Вогонь» з Рівного надали кропивничанки кетчер Аня Ходаковська та пітчери Юля Малік і Даша Кобилянська.

З проведених за час представницького європейського турніру 56 іннінгів 50 на плечах і руках Юлі (29,2) та Даші (20,1) в найважливіших і найтяжчих поєдинках.

Юлія Малик

Юлія Миронова

Вітаємо всіх гравців софтбольной команди «Західний Вогонь» з міста Рівне, тренера команди Володимира Андрійовича Судимака, капітана з міста Рівне Юлію Миронову з успішним виступом на європейській спортивній арені в Болгарії.

Бронзові нагороди 🥉є найкращим подарунком всім любителям софтболу до Дня Незалежності України.

Дякуємо! 

Віктор Дорощук

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...