Home » Відео » Буковель затопило (відео)

Буковель затопило (відео)

Надмірні опади в другій половині червня призвели до ускладнення паводкової ситуації в Івано-Франківській, Черновицькій, Львівській та Закарпатській областях.

Не обійшла висока вода і гірськолижний курорт “Буковель”.

Єдина автомобільна дорога, яка проходить з села Паляниця до центру Буковелю, повністю залита водою, а річки виходять з берегів.

Оперативна інформація від ДСНС України:

Івано-Франківська область:

Внаслідок інтенсивних опадів впродовж 22-23 червня на території 15 адміністративних районів (Богородчанський, Верховинський, Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рожнятівський, Снятинський, Тисменецький, Тлумацький райони, Івано-Франківська та Яремчанська міські ради) у 165 населених пунктах: підтоплено 4 тис. 596 житлових будинків, 6 фельдшерсько-акушерських пунктів та 1 АТС; затоплено 3 тис. 2 підвали, 3 тис. 145 колодязів та 8 тис. 520 присадибних ділянок; зруйновано близько 110 км автодоріг, 1 тис. 850 м берегоукріплень та 90 мостів; зупинено роботу 3 водозаборів; пошкоджено 130 мостів, понад 3 тис 100 га сільгоспугідь та близько 427 км автодоріг.

Порушено транспортне сполучення з 21 населеним пунктом Верховинського району.

Станом на 7 год. 24 червня на території Яремчанської МР ліквідовано підтоплення у 4 населених пунктах, залишаються підтопленими 161 населений пункт у 15 адміністративних районах. Організовано об’їздні шляхи та частково обмежено проїзд на аварійних участках автодоріг. Забезпечено транспортне сполучення з усіма населеними пунктами області.

Підрозділами ДСНС евакуйовано із зони підтоплення у межах населених пунктів 285 осіб та врятовано 56 осіб, надано допомогу по буксируванню із зони затоплення 6 транспортним засобам, в яких перебувало 11 осіб. Відкачано воду з 60 житлових будинків та 5 об’єктів (залишаються підтопленими 4 тис. 444 будинки, 5 ФАП у Тисменицькому, Коломийському, Калуському районах та Івано-Франківській МР). Відведено воду (орієнтовно 9700 м куб.) з 50 дворогосподарств (залишилось затопленими – 8 тис. 688 присадибних ділянок, 2 тис. 935 підвалів та 3 тис. 136 колодязів). Розчищено 5 ділянок автомобільних доріг від зсуву ґрунту протяжністю близько 75 м (залишилось зруйнованими 91 км та пошкодженими – 328 км), прибрано 12 повалених на проїжджу частину дерев.

Завантажено в гелікоптер ДСНС України «Eurocopter Н225» 2150 кг продуктів харчування (мука, цукор, крупи, хліб) для мешканців Верховинського району, з якими через негоду було відсутнє транспортне сполучення.

Всього до робіт протягом доби залучалося 1090 осіб та 255 од. техніки, від ДСНС 410 чол. о/с та 90 од. техніки.

Закарпатська область:

23 червня в Рахівському районі внаслідок інтенсивних дощів сталося підтоплення 65 дворогосподарств у смт Ясіня та 5 дворогосподарств у м. Рахів. Жертв та постраждалих немає. Станом на 7 год. 24 червня підтоплень немає. Підрозділами ДСНС відкачано близько 21 тис. м3 води.

Всього до ліквідації наслідків негоди в області протягом доби залучалось 41 особа та 17 од. техніки, з них від ДСНС 18 чол. о/с та 8 од. техніки.

Чернівецька область:

Станом на 7 год. 24 червня ліквідовано підтоплення у 3 населених пунктах (с. Бісків, с. Черепівка, смт. Глибока). Залишаються підтопленими 15 населених пунктів у п’яти адміністративних районах.

Підрозділами ДСНС з підтоплених житлових будинків врятовано 60 осіб, у тому числі 11 дітей, відселено 101 особу, у тому числі 27 дітей. Забезпечено завезення питної води до 2 населених пунктів (с. Банилів, с. Слобода-Банилів).

Протягом доби родовжувались роботи по укріпленню пошкоджених ділянок дамби № 15 Б в с. Банилів Вижницького району та дамби № 21 А у м. Вижниця Вижницького району. Роботи тривають.

Поблизу с. Розтоки Путильського району надано допомогу щодо забезпечення проїзду на автодорозі регіонального значення Р-62 Чернівці-Верховина протяжністю 50 м.

У с. Бісків рятувальниками відкачано воду із 3 підтоплених домогосподарств та 1 підвалу. Укріплено береги місцевого потічка.

В населених пунктах Новоселицького району виставлено 7 постів спостереження з числа працівників ДСНС, Нацполіції та місцевих органів самоврядування.

На випадок ускладнення ситуації ДСНС приведено в готовність 123 одиниці спеціальної та аварійно-рятувальної техніки.

Всього до робіт протягом доби залучено 156 чоловік та 32 од. техніки (МВС, Міноборони, МОЗ, водгоспу, обленерго, облгазу, облавтодору, комунальних служб та будівельних організацій), у тому числі від ДСНС 101 чоловік о/с та 19 од. техніки.

Львівська область:

Станом на 7 год. 24 червня залишаються частково підтопленими 8 населених пунктів в 3 районах. 

Всього до ліквідації наслідків негоди залучалось 79 осіб та 17 од. техніки, з них від ДСНС 67 чол. о/с та 12 од. техніки. Підрозділами ДСНС врятовано 3 особи, перевезено 124 особи (з них 2 дітей), здійснено буксирування 3 легкових автомобілів. Проведено відкачку 60 м куб. води.

а) Стрийський район

На в’їзді в с. Зарічне стався перелив р. Свіча через дорогу місцевого значення протяжністю 600 м та перелив р. Сукіль через дорогу місцевого значення протяжністю 100 м між с. Малі Дідушичі – с. Подорожне.

Підрозділами ДСНС за допомогою човнів врятовано 3 особи та перевезено катамараном 58 осіб. Від ДСНС для надання допомоги залучено 5 од. техніки та 39 чол. особового складу.

б) Жидачівський район

23 червня внаслідок підняття рівня води в р. Свіча поблизу с. Мельнич відбувся перелив води (протяжністю 1 км та висотою до 1 м) через дорогу регіонального значення Жидачів – Калуш. Рух призупинено. Підрозділом ДСНС перевезено 64 особи (з них 2 дітей) та відбуксировано 3 автомобіля.

23 червня внаслідок підняття рівня води в р. Свіча відбулось підтоплення 3 закинутих житлових будинків (с. Демівка), 50 присадибних ділянок з колодязями (с. Демівка – 12, с. Мельнич – 12, с. Володимирівка – 10, с. Лютинка – 8, с. Подорожне – 8), а також 1 житлового будинку та 1 господарської споруди у с. Подорожне.

Підрозділами ДСНС з с. Володимирівка перевезено катамараном 2 осіб. Від ДСНС для надання допомоги залучено 5 од. техніки та 23 чол. особового складу.

в) Старосамбірський район

23 червня у с. Княжпіль внаслідок інтенсивних опадів відбулось підтоплення 4 житлових будинків. Розмито місцеву дорогу протяжністю 70 м. Підрозділом ДСНС відкачано 60 м куб. води з 1 житлового будинку. Від ДСНС для надання допомоги залучено 2 од. техніки та 5 чол. особового складу.

За прогнозами синоптиків, дощі найближчим часом на Прикарпатті не припиняться.

З посиланням на ДСНС, фото, відео з відкритих джерел

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Вступ-2021: роз’яснення для абітурієнтів та батьків

Міністерство освіти і науки України продовжує публікувати серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують ...