Home » Новини » Чорнобильска зона відкрита для туризму

Чорнобильска зона відкрита для туризму

Чорнобильська зона відчуження відкривається для відвідування, але з певними обмеженнями, передбаченими урядовою постановою про ослаблення протиепідемічних заходів.

Зазначається, що на території зони відчуження дозволено проводити масові (культурні, розважальні, спортивні, соціальні, релігійні та інші) заходи, в тому числі відвідування з метою ознайомлення з урахуванням заборон. Обов’язковими умовами відвідування зони відчуження є проходження температурного скринінгу при посадці в автобус у зону відчуження і на КПП «Дитятки», наявність у пасажирів масок або респіраторів, одноразових рукавичок і дезінфікуючих засобів для обробки рук, а також дотримання соціальної дистанції. 

За інформацією пресслужби, до відвідування зони відчуження не будуть допускатися особи, що мають температуру понад 37,2, а також із симптомами респіраторних захворювань. Якщо під час проведення температурного скринінгу на КПП «Дитятки» буде зафіксована підвищена температура або виявлено особа з ознаками респіраторних захворювань — вся група не буде допущена в зону відчуження. 

За словами помічника директора ДП «ЦОТІЗ» Кирила Гарніка, на період адаптивного карантину діятимуть обмеження на відвідування певних об’єктів. Зокрема, діятиме один маршрут, розрахований на один день — село Залісся, міста Чорнобиль та Прип’ять, об’єкт «Чорнобиль-2», село Копачі та оглядовий майданчик ЧАЕС. Крім того, є обмеження щодо кількості людей у групі, а саме не більш як 10 осіб.

Джерело: ДАЗВ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«Грандіозний» тур Сонячною системою від телескопу Hubble

Телескоп Hubble завершив свою чергову подорож по Сонячній системі серією знімків, які доповнюють дані минулих ...