Home » Новини » Для українських водіїв готують нові перевірки

Для українських водіїв готують нові перевірки

Заступник голови Координаційної ради в Загальнонаціональному форумі безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв повідомив на своїй сторінці в Facebook про нові додаткові перевірки для водіїв, які планують ввести в Україні:

«У злісних порушників ПДР будуть виявляти здатність до безпечного керування транспортними засобами. Відповідні законодавчі норми почали обговорювати депутати. Якщо протягом року скоєно від 5 до 10 порушень (предмет дискусії), право на керування автотранспортними засобами для порушника буде призупинено до моменту здачі теоретичного і практичного іспитів.

Ініціатива з’явилася після запуску автоматичної фіксації порушень, що позначила очевидність повного ігнорування правил деякими водіями, особливо елітних авто. Рекордним стало порушення швидкісного режиму – 60 разів за п’ятдесят днів, без єдиної оплати штрафу», – зазначив Караваєв.

«Прихильники нововведення вважають, що поділ суспільства за матеріальним статком ставить учасників дорожнього руху в нерівні умови. Для декого штраф 225 грн – відчутна втрата частини сімейного бюджету, а для інших – лише кишенькові витрати.

Можливо припустити: якщо законодавча ініціатива не принесе бажаного результату, законодавці підуть далі – аж до психофізіологічної експертизи водіїв, які систематично порушують правила», – уточнюється в повідомленні.

Фото з сайту

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...