Home » Новини » Гобітхіл – туристичне містечко в Карпатах

Гобітхіл – туристичне містечко в Карпатах

Гобітхіл – це не готельний комплекс і не турбаза. Це містечко – столиця казкової української країни, яка має потішити туристів на Гуцульщині у Верховині.

Презентацію містечка планували провести з 2 до 9 травня, однак пандемія внесла корективи. Гобітхіл презентують пресі 4 червня.

За словами координатора проєкту, перші 10 гобітських криївок будуть готові до прийому гостей з 15 червня. Однак не всі хатини здаватимуться в оренду. Кілька мешканців Гобітхілу житимуть там постійно.

«Ми прагнемо поєднати культуру і традиції казкової Гобітаніі і реальної Гуцульщини. Кожна хатинка має свого власника, і сам власник вирішує здавати своє житло в оренду чи ні. Всі криївки унікальні як зовні, так і всередині. Ми «закрили» другу чергу будівництва. Третю чергу розпочнемо восени (можливо, на іншій локації)”, – розповів Боєчко.

Ще 10 криївок планують завершити до 15 липня.

Гобітхіл створює свій герб, гімн, митницю, військо, суд, жандармерію, пресу і навіть пошту. Кожен мешканець Гобітхілу матиме паспорт гуцульського Гобіта.
В казковому містечку працюватимуть спортивні та туристичні інструктори, колиба, санна та лижна траси, траса для зорба, тарзанка, атракції для дітей. Обіцяють ще озеро з форелями та осетрами.

В Гобітхілі встановлять найсучаснішу систему септиків та введуть обов’язкове сортування сміття. Поліетиленові пакети в місті використовувати буде заборонено.

Джерело

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«МовиТИ»: онлайн-курс про те, як залюбитися в українську мову

Мова зникає, коли нею не говорять про любов С. Жадан 💔 А ще мова зникає, ...