Home » Новини » Гроші з фонду боротьби проти COVID-19 віддадуть на ремонт доріг

Гроші з фонду боротьби проти COVID-19 віддадуть на ремонт доріг

Верховна Рада України 18 червня 2020 року підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про зміни до державного бюджету на 2020 рік, який дозволяє використовувати гроші з фонду боротьби проти коронавірусу COVID-19 на будівництво і ремонт доріг, а також закупівлю обладнання для лікарень.

Документ передбачає внесення змін до статті 28 закону “Про державний бюджет України на 2020 рік”.

За проект закону № 3509 проголосував 331 нардеп.

Таким чином, з фонду боротьби проти наслідків коронавірусу частина коштів буде направлена ​​на:

“Придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах, для відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги, що входять в багатопрофільні лікарні, для медичних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів в сільській місцевості та проведення капітального ремонту, реконструкції цих приміщень”.

Крім того, гроші планується направити на “поліпшення транспортного сполучення, будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення”.

Згідно з пояснювальною запискою, одним з наслідків поширення COVID-19 є зростання безробіття, а як захід по боротьбі з епідемією та її наслідками – вирішили забезпечити населення додатковими робочими місцями.

“Важливим є також забезпечення поліпшення транспортного сполучення для своєчасного надання медичної допомоги населенню, можливості його широкого тестування на наявність коронавируса. Досягти цих двох завдань можливо шляхом реалізації інфраструктурних проектів з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг”, – йдеться в записці.

З посиланням на Букви

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Які космічні подорожі чекають на людство (відео-анонс)

У NASA створили відеосимуляцію майбутніх туристичних подорожей людини до космосу. Якими будуть космічні подорожі у ...