Home » Відео » Італія платить занадто високу ціну за власну безпечність

Італія платить занадто високу ціну за власну безпечність

Не фейк. То тим, що все знають краще за всіх. Цей сюжет щойно пройшов у всіх випусках новин. Дай всім вам, Боже, щастя не жити у цій “фейковій” ситуації.
Бергамо і Брешія на сьогодні – найгарячіші точки на мапі світу. Я живу під самою Брешією, тож описую лише те, що спостерігаю сама. Попри всі прийняті заходи,поширення вірусу у Ломбардії не вдається навіть сповільнити. “Надто пізно ввели строгий карантин”, – визнають італійці. На Південь це лихо добралося набагато пізніше, і там карантин дає результат, хворі є, але вірус поширюється значно повільніше.
Губернатор Ломбардії справді в розпачі. Найновіше відео на сьогодні – військові машини вивозять з Берґамо померлих до крематоріїв в інші міста. Переповнені не лише лікарні, ми вже не даємо ради померлим.
Цинікам і диванним знавцям можу адресувати лише одне, кожен має право розпоряджатися своїм життям на власний розсуд, але ваша байдужість несе загрозу іншим, у тім числі і вашим близьким. Італія платить надто високу ціну за свою безпечність. Вчіться, доки Україна не почала рахувати померлих сотнями щодоби.

Оксана Лода

Р.S. Сегодня в 22:00 по Киеву Италия будет молиться за весь мир и предлагает присоединиться к ней в этой молитве. Просят зажечь свечи в окнах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...