Home » Новини » Із Парижа в Амстердам за 1,5 години в Hyperloop

Із Парижа в Амстердам за 1,5 години в Hyperloop

Голландська компанія Hardt Hyperloop оголосила про результати дослідження, яке передбачає, що надшвидкі подорожі з низьким енергоспоживанням за допомогою системи Hyperloop (гіперпетля) можуть стати реальністю впродовж наступних восьми років. За словами представників компанії, гіперпетля дозволить мандрівникові дістатися з Парижа в Амстердам лише за 90 хвилин, повідомляє lonelyplanet.com.

Hardt Hyperloop розробляє надшвидку транспортну технологію, яка складається з аеродинамічного контейнера, що рухається за допомогою магнітної левітації, та лінійного електродвигуна. Транспорт пересуватиметься в спеціальній сталевій трубі, що підтримується в частковому вакуумі, і матиме здатність розвивати швидкість до 1000 км/год.

За словами розробників, нове дослідження, яке провели в провінції Північної Голландії, продемонструвало, що проект може бути економічно вигідним та має шанс почати роботу вже в 2028 році.

30_gyperpetlya2 Із Парижа в Амсетрдам за 1,5 години: до 2028 року між містами побудують гіперпетлю

Гіперпетля зможе перевозити 200 тисяч пасажирів на годину в кожному напрямку і скоротить час, витрачений на поїздку з Амстердама до Парижа на поїзді, більш ніж в два рази. У Hardt Hyperloop зазначають, що подорож з Амстердама в Ейндховен займе 15 хвилин, в Дюссельдорф – менше 30 хвилин, а в Брюссель – менше години.

30_gyperpetlya3 Із Парижа в Амсетрдам за 1,5 години: до 2028 року між містами побудують гіперпетлю

Джерело: poglyad.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«Грандіозний» тур Сонячною системою від телескопу Hubble

Телескоп Hubble завершив свою чергову подорож по Сонячній системі серією знімків, які доповнюють дані минулих ...