Home » Новини » Із залізниці у сферу краси: історія мешканки Знам’янки

Із залізниці у сферу краси: історія мешканки Знам’янки

«Свою справу» кожна людина бачить по-різному: дехто уявляє себе власником фермерського господарства, затишного кафе чи гламурного салону краси, а хтось амбіційно прагне до директорського крісла великого підприємства.

Можна навести багато прикладів того, як учорашні безробітні започаткували, за сприяння служби зайнятості, власну справу та успішно нею займаються, але у кожного з них свій шлях до підприємництва. Хтось продовжує сімейну традицію, когось приваблює незалежність та самостійність у прийнятті рішень, а для когось – це, передусім, можливість утримувати себе і членів своєї сім’ї.

А от у тридцятишестирічної знам’янчанки Ганни Олександрівни, за її власними спогадами, поштовхом до заняття бізнесом був потяг до створення краси й гармонії.

Але, все по порядку.

Свого часу жінка здобула кваліфікацію оператора служби перевезень за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» і тривалий час працювала на залізниці провідником пасажирського вагону та диспетчером поїзним, адже Знам’янка – місто залізничників.

Ще працюючи у сфері перевезень, дівчина здобула знання щодо виконання послуг з перманентного макіяжу на відповідних курсах.

«У мене є художні здібності, ще у школі я гарно малювала і мені це подобалося. Якщо у когось із подруг мало бути романтичне побачення чи свято, то за порадами, як навести вроду, або й з проханням зробити макіяж, дівчата зверталися до мене. Я із задоволенням створювала подружкам, за їх бажанням, більш романтичний образ, або образ жінки-вамп, або ж просто змінювала форму брів на більш привабливу та таку, яка пасувала до їхніх облич», – розповідає Ганна. 

Залишившись без роботи, за сприянням у працевлаштуванні, Ганна Олександрівна звернулася до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Довідавшись від свого кар’єрного радника, що однією із послуг служби зайнятості є допомога в започаткуванні власної справи, дівчина подумала: «А, що як спробувати?». Сказано – зроблено.

Ганна відвідала семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», набула необхідних знань з ведення бізнесу на курсах цільового призначення«Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу» у державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». 

Щодо вибору бізнес-ідеї, сумнівів дівчина не мала. У нагоді стало хобі – перманентний макіяж. Ганна успішно захистила бізнес-план з надання послуг з перманентного макіяжу та узялася до практичного втілення задуманого. На отримані гроші (одноразова виплата допомоги по безробіттю) та доклавши власні заощадження, дівчина закупила обладнання й орендувала приміщення. 

Зараз Ганна Олександрівна має усе те, про що давно мріяла: можливість займатися улюбленою справою, реалізовувати свої творчі здібності та потяг до створення красивої гармонії.

Чи не є це складовими людського щастя? А починалося усе з хобі.

Наталія Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як відновити пошкоджені, втрачені чи викрадені номерні автознаки

Для відновлення пошкоджених, втрачених чи викрадених номерних знаків транспортного засобу до будь-якого територіального сервісного центру ...