Home » Новини » Карантин – час для навчання та наукової роботи дистанційно!

Карантин – час для навчання та наукової роботи дистанційно!

Карантин – не лише метод зберегти своє здоров’я, але й ще один гарний привід дописати свої наукові роботи та прийняти участь у дистанційних конференціях (а, можливо, взяти участь у них вперше?).

ISBN, DOI, ORCID, GOOGLE SCHOLAR, OUCI, CrossRef – це все можливо разом із нами.

На сьогоднішній день на базі нашої наукової платформи функціонує три організації, що проводять різноманітні конференції, які підійдуть як для студентів, які лише розпочинають свій науковий шлях, так і для досвідчених науковців ?

Знайомимо Вас із ними:
1. Молодіжна наукова ліга (МНЛ) – організація, відповідальна за проведення конференцій для студентів. Бюджетна, міжнародна, мультдисциплінарна, забезпечує сертифікатами учасників та навіть дає можливість індексації в Google Scholar. Ти – студент і лише розпочинаєш писати наукові роботи? Тоді, ми чекаємо на тебе ?

Деталі за посиланням:
https://ukrlogos.in.ua/ua_conference_27_03_2020.php

2. Міжнародний центр наукових досліджень (МЦНД) – український науковий центр, що проводить конференції по всій Україні та підходить як для новачків, так і для експертів. Сертифікат учасника забезпечує 0,1 кредит ЄКТС, є можливість отримання DOI та афіляцію з ORCID&OUCI. Ледь не забули про Google Scholar ?

Подробиці:
https://ukrlogos.in.ua/ua_conference_10_04_2020.php

3. Європейська наукова платформа – першопрохідник у сфері наукових міжнародних конференцій, що дарує неземні можливості для своїх учасників. А вони у нас такі: 0,2 кредити ЄКТС, європейський сертифікат, закордонні партнери, схвалення ResearchBib, УкрІнтеі (МОН) та багато іншого.

Детальніше:
https://ukrlogos.in.ua/ua_conference_03_04_2020.php

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Які космічні подорожі чекають на людство (відео-анонс)

У NASA створили відеосимуляцію майбутніх туристичних подорожей людини до космосу. Якими будуть космічні подорожі у ...