Home » Новини » Кімоно на честь кожної країни-учасниці Олімпіади 2020 від японських дизайнерів

Кімоно на честь кожної країни-учасниці Олімпіади 2020 від японських дизайнерів

Група японських дизайнерів представила проєкт, над яким працювала понад шість років – The Kimono Project. Його учасники пошили кімоно на честь кожної з 206 країн, яка бере участь в Олімпіаді в Токіо.

Мета проєкту – познайомити світ з Японією через традиційний костюм і зблизити країни, що беруть участь в Іграх.

Автор ідеї – дизайнер Йошімаса Такакура. Він задумав The Kimono Project у 2014 році, на наступний рік після того, як стало відомо, що Токіо прийме наступні Літні олімпійські ігри. 

Такакура придумував дизайн для кожного кімоно, стежив за робочим процесом і збирав гроші на пошиття. 

Дві лелеки, типові для країни соняшники з прикрасами у вигляді великодніх яєць, статуя великого князя Київського, який, як кажуть, заснував цю країну, і силует пшениці відображають природу та історію України. Контраст між жовтим і синім кольорами українського прапора справляє сильне враження, – зазначають дизайнери.

Японські дизайнери пошили кімоно в честь кожної країни-учасниці Олімпіади

До кімоно також створили пояс обі з розмальованими писанками, які називають типовим прикладом українського ремесла і прообразом пасхальних яєць.

На срібній основі з серпанком золоті нитки різних кольорів використовуються як пряжа для створення тривимірного переплетення, а вишукана гама кольорів демонструє складний візерунок, – вказано в описі до пояса.

Усі вбрання дизайнери опублікували на сайті та на сторінці проєкту в Instagram.

Джерело: suspilne.media

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вимушеним біженцям повернутися в Україну

Повернення українських біженців додому вимагає дотримання певних процедур, тому особливу увагу варто звернути на документи. Як ...