Home » Новини » Медики можуть звернутися за захистом до Верховної Ради

Медики можуть звернутися за захистом до Верховної Ради

До усіх медичних працівників, які мають право на відшкодування наслідків зараження COVID-19, та не отримають підтримки від держави, звернулась Ірина Геращенко, представник фракції Європейська солідарність у Верховній раді України.

В одному з ефірів «Право на владу» з Наталія Мосейчук, слухаючи чергову брехню міністра охорони здоров’я, що всі лікарі отримують доплати 300% за лікування хворих на COVID, всі інфіковані медпрацівники, як і родини померлих від COVID – всі виплати, я звернулася до медиків і їх сімей: пишіть про сім кіл пекла, які треба пройти, аби довести, що інфікувалися під час виконання професійних обов’язків. Дякую всім, хто проінформував мене про такі кричущі випадки. Ми почали боротьбу за справедливість. І ось, перші результати- вдалося добитися нарахування страхових виплат деяким родинам померлих медпрацівників, в деяких випадках вже призначені відповідні комісії (відслідковуємо іх рішення).

Принагідно дякую міністерству соціальної політики і пані міністру Лазебній, ще раз акцентую увагу міністра Степанова, що родинам померлих медиків і медперсоналу, що перехворів на COVID, треба пройти сім кіл бюрократичного пекла, аби отримати гроші.

Ще раз нагадую міністру, що лікарі на межі виснаження, й вони отримують доплати 2-3 тисячі гривень, до своїх 8 -10 тисяч грн зарплати, й це аж ніяк не 300%. Ще раз звертаюся до всіх лікарів, кого надурила влада і не заплатила ваші гроші : пишіть мені на адресу-Київ, Грушевського, 5, ВР.

Разом з колегами зробимо все, аби допомогти. І, якщо нам вдастся добитися справедливості для медиків, навіть заради цього вже варто ходити на певні ефіри, – зазначила пані Ірина Геращенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...