Home » Новини » Музикант з Новоархангельська очолив відділ культури

Музикант з Новоархангельська очолив відділ культури

Здається, немає таких мешканців району, які б не знали Євгенія Маховика, адже він є активним учасником усіх культурно-масових заходів та концертних програм, які організовувалися в селищі районним будинком культури.

Євгеній Маховик – учасник народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Зорі Синюхи». Тут він є гітаристом та одним із солістів і співає не тільки відомі хіти, а й виконує власні пісні.

Понад 3 роки мешканець селища Новоархангельськ Євгеній Маховик працював у місцевому суді на посаді фахівця з інформаційних технологій. Після реорганізації судової системи, чоловік залишився без роботи. По допомогу у працевлаштуванні Євгеній звернувся до Новоархангельської районної філії обласного центру зайнятості.

«Час на самостійні пошуки не втрачав, адже добре розумів, що для мене робота – це шлях до професійної самореалізації та фінансової стабільності. Тож її підбір я вирішив здійснити зі службою зайнятості», – впевнено говорить Євгеній Володимирович.

Про всі творчі здобутки Є. Маховика знали і фахівці районної філії обласного центру зайнятості, оскільки неодноразово відвідували культурно-масові заходи селища. Тому, першою ж пропозицією роботи фахівців служби зайнятості для Євгенія була вакансія начальника відділу культури і туризму Новоархангельської селищної ради.

Не вагаючись Євгеній Володимирович взяв участь у конкурсному відборі, який успішно пройшов. Зараз Євгеній Маховик працює начальником відділу культури і туризму та займається улюбленою справою, а селищний голова Юрій Шамановський задоволений вдалим підбором кандидата на посаду.

Оксана Єременко, директор Новоархангельської районної філії обласного центру зайнятості  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...