Home » Новини » На Олександрівщині до тваринництва долучається молодь

На Олександрівщині до тваринництва долучається молодь

Мешканцю села Цвітне Олександрівського району, 22-річному Сергію Щедріну, довелося розпочати свій трудовий шлях одразу після закінчення місцевої загальноосвітньої школи.

У зв’язку з тим, що юнак проживав у сільській місцевості – великого вибору вакансій не було, тож хлопець брався за будь-яку роботу, у тому числі тимчасову. 

Досягнувши призовного віку, Сергій звернувся до районного військового комісаріату з метою проходження військової строкової служби, адже добре розумів, що це не тільки його обов’язок, а ще й шанс змінити щось у своєму житті на краще. І, вже під час осіннього призову 2018 року, пройшовши усі етапи спеціального відбору, С. Щедрін був призваний на строкову військову службу до Збройних Сил України. 

«Під час проходження служби усвідомив, що армійське життя виховує мужніх, організованих та стійких духом чоловіків. Вже через рік, після завершення строкової служби, підписав контракт на проходження військової служби за контрактом», – згадуючи розповідає С. Щедрін.

Сергій гідно ніс військову службу у в/ч 3035 Національної гвардії України. Понад два роки молодий чоловік захищав територіальну цілісність нашої держави на сході України.

«Участь у бойових діях, як для мене, так і для багатьох інших військовослужбовців, стала переломним моментом та змусила переглянути ставлення до життя. Я зрозумів, що таке справжня дружба, що таке команда, і взагалі, почав цінувати життя, де дійсно панує мир і затишок», – ділиться спогадами колишній військовий. 

Час несення служби промайнув швидко і, вже у статусі учасника бойових дій, Сергій повернувся до рідного села, у якому, за період проходження його служби, ситуація на ринку праці так, на жаль, і не змінилась. Життєлюбність, активність та рішучість молодого чоловіка не дали йому сидіти вдома. Сергій розпочав наполегливо шукати прийнятні варіанти роботи, і, по допомогу у цьому, звернувся до Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості.

Перебуваючи на обліку як безробітний, Сергій виконував усі рекомендації кар’єрного радника. Проте відсутність професійної освіти ускладнювали пошук роботи. За словами молодого чоловіка він був згоден працювати у селі, де він проживає, на будь-яких роботах. Результати проведеного аналізу попиту на робочу силу, дали можливість запропонувати молодому чоловікові вакансію тваринника, яка була створена керівником ТОВ фірма «ОЛТО», що спеціалізується на розведенні племінної великої рогатої худоби молочних порід та вирощуванні зернових і технічних культур. На цю пропозицію Сергій, не роздумуючи, погодився. 

«Мені відомо, що про це господарство знають не тільки в області, а й за її межами. Керівництво підприємства робить все для того, аби господарство розвивалося. Тут дбають й про людей, які працюють», – з піднесенням говорить С. Щедрін.

Зі слів молодого чоловіка, він задоволений, що має роботу саме на цьому підприємстві, адже це одне з тих підприємств району, яке активно застосовує сучасні технології вирощування та догляду за тваринами, і він до цього причетний.

Таким чином, завдяки активному бажанню безробітного працювати, а також спільним діям фахівців служби зайнятості та роботодавців, вдалося досягти позитивного результату – працевлаштування.

Тетяна Вихрист, фахівець з питань зайнятості Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...