Home » #Тур-світ » Найдовший у світі пішохідний підвісний міст (відео)

Найдовший у світі пішохідний підвісний міст (відео)

Прихований між скелями гір, вкритими пишною зеленню та жовтими квітами, всередині визнаного ЮНЕСКО геопарку Португалії Arouca (Арока), міст здіймається на 175 метрів над швидкоплинною річкою Пайва.

Краєвид навколо спокійний, але перехід по мосту не для слабкодухих – підтримуваний сталевими тросами та двома масивними вежами, він хитається з кожним кроком.

Уго Ксав’є став одним з перших людей, які перетнули найдовший пішохідний підвісний міст у світі, коли він відкрився поблизу його крихітного рідного міста Арука на півночі Португалії.

“О … ось ми йдемо!”, – стривожено сказав 42-річний юнак, набравшись сміливості, щоб ступити на прозору металеву доріжку моста довжиною 516 метрів (1693 футів).

“Я трохи боявся, але це того варте того”, – з полегшенням сказав Ксав’є вже з іншого боку. “Це було надзвичайно, унікальний досвід, прилив адреналіну”.

Місцеві жителі сподіваються, що інвестиція вартістю близько 2.3 мільйона євро у будівництво, яке тривало два роки, допоможе відродити регіон, особливо після руйнівної пандемії COVID-19.

Міст є унікальним у світі.

Джерело: reuters

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...