Home » Новини » Нові інструменти для дистанційного навчання від Google

Нові інструменти для дистанційного навчання від Google

Компанія Google анонсувала ряд нових функцій, які допоможуть спростити дистанційне навчання у сервісі конференц-звʼязку Google Meet.

Відтепер у мозаїчному форматі Google Meet зможуть брати участь до 49 учасників — інтерфейс буде схожим до Zoom. У вересні компанія також інтегрує у Meet свою цифрову дошку Jamboard, а у жовтні Google додасть можливість розмивати або замінювати фон.

Окрім цього, з жовтня клієнти  зможуть створювати кімнати обговорення в Meet, що дозволить віртуальним класів розділитися на невеликі групи. Також у жовтні вчителі зможуть відстежувати відвідуваність уроків у Meet.

А щоб допомогти модераторам і викладачам керувати курсами Meet на рівні G Suite Enterprise for Education, Google також оголошує нові елементи управління — модератори зможуть забороняти користувачам приєднуватися до зборів після того, як їх вигнали.

У вересні Google дозволить модераторам закінчувати урок у Meet для всіх одночасно, відключати чат, обмежувати коло осіб, які можуть бути присутніми на курсі, і додасть функціонал, який розпочне заняття тільки після приєднання вчителя.

Довідка: з квітня у Google Meet можна створити відеоконференції до 100 осіб і без обмежень таймінгу. Проте після 30 вересня тривалість онлайн-зустрічі можуть обмежити до 60 хвилин.

Довідка: G Suite Enterprise for Education – набір хмарних інструментів для спільного навчання. G Suite містить Gmail, календар і Google+ для звʼязку, Google Drive для зберігання, Документи, таблиці, слайди, форми і сайти для спільної роботи.

Ангеліна Шеремет

Деатльніше про новини у блозі компанії

Фото

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вимушеним біженцям повернутися в Україну

Повернення українських біженців додому вимагає дотримання певних процедур, тому особливу увагу варто звернути на документи. Як ...