Home » Новини » Онлайн-марафон «День українського добровольця»

Онлайн-марафон «День українського добровольця»

12 березня 2021 року у Київському міському Палаці ветеранів, вул. Бастіонна 11, відбудеться онлайн-марафон «День українського добровольця».

14 березня 2014 року 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон «Нові Петрівці» для формування першого добровольчого батальйону. Згодом до них приєдналися тисячі людей, які вирушили на Донбас. Саме на їхню честь в Україні засновано День добровольця, який відзначають 14 березня.

Добровольці – це всі, для кого Україна дорожча за життя 🇺🇦.

Мета онлайн-марафону – об’єднати українців, щоб зберегти історію України, пам’ять про незламність у боротьбі за незалежність держави, вшанувати полеглих українських воїнів та сприяти формуванню почуття патріотизму у молодого покоління.

У Київському міському Палаці ветеранів діятиме простір громадських об’єднань, що дасть змогу виступити всім причетним до добровольчого руху в Україні.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ:

Онлайн-марафон «День українського добровольця» проводитиметься з ініціативи уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка за активної участі організаторів:

  • авторів проекту «Доба пам’яті» та ведучих заходу: фронтового волонтера Наталі Прилуцької та ветерана війни Костянтина Вінніченка;
  • відділу у м. Києві Міністерства у справах ветеранів України (начальник – Володимир Примаченко);
  • Київського міського Палацу ветеранів (керівник – Віктор Шевченко);
  • КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО»;
  • БФ «Ветеранська десятка» (керівник – Володимир Гаврилов).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

8:30 – онлайн-урок патріотичного виховання молодого покоління українців «Урок звитяги». Подяка дітям від ветеранів війни за підтримку воїнів у боротьбі за незалежність України. Трансляція відбудеться для загальноосвітніх шкіл та юнацьких бібліотек України за посиланням:   

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR05nBmWRJrv2C7qLqGyM5pyGsvOcLDECrDJWBohEXvu1DwpUKPDiXm7je8&v=oXpeBDR5cZo&feature=youtu.be

10:00 – церемонія передачі американського посібника «Легка черепно-мозкова травма. Реабілітаційний інструментарій», який використовується у збройних силах США. Братимуть участь представники Американсько-української медичної фундації та представники посольств країн – членів НАТО, представники Міністерства оборони, МВС та Мінветеранів. Трансляція церемонії – за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1sQZ_OnaQjK972r3UGv0cOWHjUYkq5SAfHw1EJtokRj_ajAHaOvXNbZOw&v=zGbHPiyUX1M&feature=youtu.be

11:30 – онлайн-проект «Доба пам’яті». Це розповіді про події російсько-української війни, історію українських добровольчих формувань та спогади про полеглих добровольців за участю ветеранів війни, родин загиблих героїв-воїнів, волонтерів, громадських діячів. Трансляція «Доби пам’яті» – за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3kXolfWlN_2q3A7injEyfywCtcyVSN66U4Qhs_4vfxRd1IiTqfhXRsu00&v=RID0eqIALfY&feature=youtu.be

УЧАСНИКИ ЗАХОДУ:

Американсько-українська медична фундація, військові аташе при посольствах країн НАТО, Міністерство у справах ветеранів України, Київський міський Палац ветеранів, КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО», заклади загальної середньої освіти регіонів України, юнацькі бібліотеки України, ветерани війни, добровольці, волонтери, родини загиблих учасників бойових дій та полонених.

Додаткова інформація: e-mail: constv2015@gmail.com

Акредитація ЗМІ: https://forms.gle/v67d9BUbbD1wzFqZ9

Захід відбуватиметься в режимі онлайн. При вході учасникам марафону у Київському міському Палаці ветеранів проводитимуть обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром. Вхід лише у масках.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Національний онлайн-проєкт з тестування та вивчення української мови 

В серпні 2021 року Асоціація інноваційної та цифрової освіти, спільно з Міністерством культури та інформаційної ...