Home » Новини » “Парк мрії” в столиці України чи нова забудова?

“Парк мрії” в столиці України чи нова забудова?

В центрі столиці, по вулиці Антоновича 52-54, незабаром може розпочатися спорудження парку на території зеленої оази з озером розміром 5 гектарів.

Але є одне але

Депутат Київської міської ради Костянтин Яловий повідомляє деталі:

Петиція щодо створення «Парку мрії» поблизу стадіону «Олімпійський» підтримана екологічною комісією!

Жителі Києва зібрали понад 10 тисяч підписів під відповідним електронним зверненням.

Петицією пропонується створити парк на ділянці близько 5 гектарів на Антоновича 52-54. На цій території планувалась забудова. Однак наміри не вдались, бо на ділянці протікає річка Либідь, яка унеможливлює будівництво. Зараз територія обнесена парканом, приховуючи від киян розкішне озеро та велику кількість зелені. Вчора постійна комісія з питань екологічної політики вислухала ідею та підтримала!

Адже ця частина Києва, забудована офісними та житловими будинками та перевантажена транспортом, дуже потребує озеленення. Реалізувати цю ідею складно. Ділянка наразі знаходиться у приватній власності, а на її купівлю власник оформляв іпотеку. Щоб територія стала парком, місто має її викупити. Будемо більш детально вивчати ситуацію та готувати відповідні проекти рішень. «Парк мрії» має бути втілений в реальність! – Костянтин Яловий.

То ж який проект переможе – комерційний чи екологічний, покаже час!

Більше про парки Києва:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...