Home » #Тур-світ » Підводний музей рятуватиме Великий бар’єрний риф

Підводний музей рятуватиме Великий бар’єрний риф

Музей підводного мистецтва планують відкрити неподалік Великого бар’єрного рифа, біля узбережжя міста Таунсвілл на півночі Квінсленда (Австралія).

За задумом організаторів, музей повинен стати головною місцевою визначною пам’яткою і центром морських досліджень. Крім того, він буде привертати увагу до проблеми збереження, відновлення і утворення рифів в глобальному масштабі.

Музей підводного мистецтва. Фото MOUA

MOUA стане першим музеєм підводного мистецтва в Південній півкулі. У ньому розміститься серія інсталяцій авторства Джейсона Тейлора – підводного скульптора зі світовою славою. За останні десять років Тейлор створив кілька великих підводних музеїв і парків – в загальному понад 850 робіт.

Перша скульптура Ocean Siren була встановлена ​​поруч з пляжем Strand Jetty в Таунсвилле. Вона реагує на дані про температуру води з метеостанції Девіс-Риф на Великому бар’єрному рифі і змінює колір залежно від температури в реальному часі. Таким чином автор скульптури вирішив привернути увагу до проблеми підвищення температури океану, яке шкодить кораловим рифам по всьому світу.

Coral Greenhouse – найбільша інсталяція в музеї MOUA – була зроблена таким чином, щоб з нею могли взаємодіяти вчені, студенти та туристи, які займаються дайвінгом або сноркелінгом.

Музей підводного мистецтва. Фото MOUA

Конструкція вагою понад 58 тонн містить різні матеріали, виготовлені з нержавіючої сталі і pH-нейтральних матеріалів, які повинні стимулювати природне зростання коралів.

Відкриття музею заплановано на 2021 рік.

За матеріалами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...