Home » Новини » «Планета динозаврів» здивує киян та гостей столиці

«Планета динозаврів» здивує киян та гостей столиці

«Планета динозаврів» – унікальне поєднання розваг та наукового музею просто неба, яке з 15 травня буде представлене на ВДНГ.

Над створенням експонатів для експозиції працювали вчені з музеїв природознавства Аргентини, Польщі, Китаю та США. Завдяки досконалому вивченню питання та підтримці анатомів, палеонтологів й істориків, головному креатору та ідейному натхненнику парка Дану Фіроу вдалося відтворити максимально реалістичні умови життя доісторичних істот. 

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

У парку можна буде побачити аніматроні моделі динозаврів, доісторичних птахів та летючих рептилій, що колись населяли Землю. Усі вони виконані в реальному розмірі та розміщенні в тих умовах, що панували на планеті за часи їхнього існування — це і є головна гордість парку.

На відміну від численних дино та драконопарків, «Планета Динозаврів» не просто показує відвідувачам макети динозаврів, тут намагаються повністю перенести гостей парку на 245 мільйонів років тому – зануритися у дикий ліс, повний сюрпризів та небезпечних несподіванок.

Гості «Планети динозаврів» дізнаються про історію таємничої Мезозойської ери та побувають у всіх її періодах: тріасовому, юрському, крейдяному. Для зручності парк розділять на декілька тематичних зон. 

У таємничих садах зберуть дивовижні рослини, більшість з яких вже не є частиною нашого світу, або зустрічаються на Землі надзвичайно рідко. 

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

Серед зони з динозаврами розмістять таких знаменитих істот, як Тиранозавр-Рекс, Трицератопс, Алозавр, Спинозавр, Брахіозавр, тощо.

Гості парку зможуть дізнатися, чим відрізняються хижаки та травоїдні динозаври й відкриють для себе чимало цікавих фактів.

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

Подивитися на птахів Мезозойської ери можна буде піднявшись на підвісні мости, з них відкриється вид на дивовижних летючих рептилій, що населяли планету впродовж трьох епох.

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

В ері вулканів та комет розмістять справжній вулкан та залишки комети в кратері, а також розкажуть про те, як один удар комети закінчив еру панування динозаврів та спричинив ядерну зиму, розпочавши новий цикл існування Землі. 

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

У зоні з розкопками, можна буде приміряти роль палеонтолога, спробувати розкопати 4 великих скелети та сфотографуватися на згадку всередині двометрової голови Тиранозавра. Утім зробити яскраві фото можна буде й у розважальній зоні — тут розмістять шістьох динозаврів, яких вже приборкано співробітниками парку та на яких можна покататися верхи. 

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

Для наймолодших гостей на «Планеті динозаврів» підготують добірку в понад 40 розмальовок з динозаврами, шоу-програму з виступом дино-рок-гурту, а також розмістять великий надувний батут.

На ВДНГ можна буде дослідити життя динозаврів

Локація працюватиме з дотриманням усіх карантинних норм та рекомендацій МОЗ та ВООЗ.

З 15 травня виставка-парк «Планета динозаврів» працюватиме на ВДНГ щоденно з 10:00 до 20:00.

Вартість квитків — від 130 грн (понеділок-вівторок), від 170 грн (середа-неділя). У наявності є пільгові та сімейні квитки.

Джерело: rbc.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Зелений чай проти хвороб серця

Британські науковці довели, що при регулярному вживанні зеленого чаю зменшуються загрози розвитку серцево-судинних захворювань. Крім ...