Home » Новини » Поради вчителям: як оптимізувати відеодзвінки при дистанційному навчанні

Поради вчителям: як оптимізувати відеодзвінки при дистанційному навчанні

У зв’язку з карантинними обмеженнями вчителі стали проводити заняття також і в дистанційній формі, тому представники МОНу вирішили розмістити на своїй сторінці у Facebook рекомендації з безпечного проведення відеоуроків 👇

Найчастіше під час дистанційного навчання в Україні використовують такі застосунки – Skype, Hangouts i Zoom.

Пропонуємо вчителям дотримуватись наступних правил:

1⃣ Користуйтеся перевіреними вебресурсами.
Для дистанційних уроків варто використовувати тільки перевірені ресурси за рекомендаціями закладів освіти або колег, які мали позитивний досвід використання.

2⃣ Слідкуйте за власним зовнішнім виглядом.
Зовнішній вигляд не менш важливий як під час онлайн-уроків, так і під час офлайн-навчання. Тому обирайте звичне вбрання для роботи в онлайн-форматі.

3⃣ Обирайте відповідний фон для навчання.
Слідкуйте за фоном під час відеодзвінків. На фоні не має бути сторонніх предметів, що надавали б особисту інформацію (ім’я, прізвище, особисті фото, сертифікати та інше).

4⃣ Дотримуйтеся правил ефективної комунікації.
Навчання онлайн – це точно про нові технології та здобуття знань у новому форматі. Намагайтеся прислухатися до учнів та отримувати зворотній зв’язок щодо уроків. У такий спосіб ви зможете «чути» один одного та краще працювати над матеріалами.

5⃣ Встановлюйте власні правила під час онлайн-уроків.
Під час онлайн-навчання має бути дисципліна така ж, як і під час уроків оффлайн. Тому рекомендуємо створити власні правила для уроків: підключатися до уроків без запізнення, вмикати камеру, активно обговорювати завдання, вдягатися, як і на навчання офлайн, тощо.

МОН також нагадує, що для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів розроблена платформа Всеукраїнська школа онлайн: http://E-SCHOOL.net.ua.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...