Home » Новини » Програма 50-го ювілейного кінофестивалю «Молодість»

Програма 50-го ювілейного кінофестивалю «Молодість»

КМКФ «Молодість» радий оголосити повну кінопрограму 50-го ювілейного фестивалю – на глядачів чекають близько 200 стрічок у понад 20 секціях. Уперше в історії фестивалю буде проведено Документальний конкурс, а до 50-ї річниці створено програму, що відзначає кращі фільми, які свого часу дебютували на «Молодості».

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION

ST: Студентський конкурс / Student competition

Вода / Water,
Сантьяґо Зерменьо / Santiago Zermeño, Мексика / México, 2020, 14’00”

У проявці / Still Processing, Софі Ромварі / Sophy Romvari, Канада / Canada, 2020, 17’00”

Багаття / The Bonfire, Карлос Саїз / Carlos Saiz, Іспанія / Spain, 2020, 19’00”

Духи та скелі: Азорський міф / Spirits and Rocks: an Azorean Myth, Айлін Ґьокмен / Aylin Gökmen, Швейцарія, Португалія, Бельгія, Угорщина / Switzerland, Portugal, Belgium, Hungary, 2020, 13’30”

Я хочу повернутись, повернутись, повернутись / I Want to Return Return Return, Ельза Розенґрен / Elsa Rosengren, Німеччина / Germany, 2020, 30’00”

Філіпіньяна / Filipiñana, Рафаель Мануель / Rafael Manuel, Сполучене Королівство, Філіппіни / UK, Philippines, 2020, 23’58”

Рік у вигнанні / A Year in Exile, Малаз Уста / Malaz Usta, Туреччина / Turkey, 2020, 18’55”

Свідомий сон / A Lucid Dream, Лі Ю / Li Yue, Китай / China, 29’56”

Я і моя товста дупа / My Fat Arse and I, Єлизавета Письмак / Yelyzaveta Pysmak, Польща / Poland, 2020, 10’06”

Насолода вбивати комах / The Pleasure of Killing Bugs, Леонардо Мартінеллі / Leonardo Martinelli, Бразилія / Brazil, 2021, 10’00”

Достроково / Parole, Войтех Новотний / Vojtěch Novotný, Чехія / Czech Republic, 2020, 20’47”

Між тобою і Мілаґрос / Between You and Milagros, Маріана Саффон / Mariana Saffon, Колумбія / Colombia, 2020, 20’00”

Хмара й досі тут / The Cloud Is Still There, Міккі Лай / Mickey Lai, UK, Malaysia / Сполучене Королівство, Малайзія, 2020, 18’45”

Дівчина у воді / Girl in the Water, Ші-Ру Хуан / Shi-Rou Huang, Taiwan / Тайвань, 2020, 7’20”

Гидкі каченята / The Ugly Ducklings, Антон Балекджян / Anton Balekdjian, France / Франція, 2020, 24’29”

20-11-7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Ukraine / Україна, 2020, 6’05”

SH: Короткометражний конкурс / Short competition

Дейвід / David,
Зак Вудс / Zach Woods, США / USA, 2020, 11’40”

Феллінетта / La Fellinette, Франческа Фаббрі Фелліні / Francesca Fabbri Fellini, Італія / Italy, 2020, 12’51”

Стефані / Stephanie, Леонардо ван Дійль / Leonardo van Dijl, Бельгія / Belgium, 2020, 14’58”

Чужинка / Foreigner, Люсія Аленьяр Іґлесіас / Lucía Aleñar Iglesias, Іспанія / Spain, 2020, 19’19”

Агнець Божий / The Lamb of God, Девід Пінейро Вісенте / David Pinheiro Vicente, Португалія, Франція / Portugal, France, 2020, 14’34”

Чорне сонце Палермо / Palermo Sole Nero, Жозефін Жуане / Joséphine Jouannais, Франція / France, 2021, 25’00”

Стежка на Ведмежу гору / Bear Hill Path, Тетяна Мучнік / Tatjana Moutchnik, Німеччина / Germany, 2020, 19’08”

Так почалось Антуанове падіння / Thus Began Antoine’s Down-going, Поль Ріґу / Paul Rigoux, Франція / France, 2021, 22’24”

Ходімо в ніч / Into the Night, Каміла Тарабура / Kamila Tarabura, Польща / Poland, 2020, 25’30

Траса 65 / Motorway 65, Еві Калоґіропулу / Evi Kalogiropoulou, Греція / Greece, 2020, 14’57”

Шкірка / Peel, Самуель Патті, Сілвейн Монней / Samuel Patthey, Silvain Monney, Швейцарія / Switzerland, 2020, 15’00”

Маленька Португалія / Little Portugal, Віктор Кінтанілья / Victor Quintanilha, Бразилія / Brazil, 2020, 19’52”

Далеко / Faraway, Азіз Зоромба / Aziz Zoromba, Канада / Canada, 2020, 17’58”

Марлон Брандо / Marlon Brando, Вінсент Тіланус / Vincent Tilanus, Нідерланди / Netherlands, 2020, 19’31”

Ящірка / Lizard, Акінола Дейвіс / Akinola Davies, Сполучене Королівство / UK, 2020, 18’27”

Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Україна / Ukraine, 2021, 18’40”

Кімната Батіка / Batik’s Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Україна / Ukraine, 2020, 20’00”

F: Повнометражний конкурс / Full-Length competition

Стаючи Моною / Becoming Mona
, Сабіне Люббе Баккер, Нільс ван Куворден / Sabine Lubbe Bakker, Niels van Koevorden, Нідерланди / Netherlands, 2020, 100’

Абу Омар / Abu Omar, Рой Кріспел / Roy Krispel, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2020, 113’

Після любові / After Love, Алім Хан / Aleem Khan, UK / Сполучене Королівство, 2020, 89’

Карнавал / Сarnival, Хуан Пабло Фелікс / Juan Pablo Félix, Аргентина, Бразилія, Чилі, Мексика, Болівія, Норвегія / Argentina, Brazil, Chile, Mexico, Bolivia, Norway, 2020, 95’

Луззу / Luzzu, Алекс Каміллері / Alex Camilleri, Мальта / Malta, 2021, 94’

Залишок / Residue, Мераві Ґеріма / Merawi Gerima, США / USA, 2020, 90’

Шалено живі / Madly in Life, Рафаель Бальбоні, Ан Сіро / Raphaël Balboni, Ann Sirot, Бельгія / Belgium, 2020, 87’

Я працюю на цвинтарі / I Work at the Cemetery, Олексій Тараненко / Oleksii Taranenko, Україна, Польща / Ukraine, Poland, 2021, 100’

Модель Олімпія / Model Olimpia, Фредерік Гамбалек / Frédéric Hambalek, Німеччина / Germany, 2020, 89’

Кельти / Celts, Міліца Томовіч / Milica Tomović, Сербія / Serbia, 2021, 106′

Журливі душі / Longing Souls, Діана Монтенеґро / Diana Montenegro, Колумбія / Colombia, 2020, 88’

Остання ванна / The Last Bath, Девід Бонневіль / David Bonneville, Португалія / Portugal, 2020, 95’

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС / NATIONAL COMPETITION

Короткометражні фільми / Short films

20-11-7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Україна / Ukraine, 2020, 6’05”

Одні / The Lonely Ones, Валентина Черкашина / Valentyna Cherkashyna, Україна / Ukraine, 2021, 15’10”

Останній день юності / The Last Day Of Youth, Антон Чистяков, Роман Краснощок / Anton Chystiakov, Roman Krasnoschok, Україна / Ukraine, 2021, 39’57”

Фаза / Phase, Микола Засеєв / Mykola Zaseev, Ukraine / Україна, 2021, 20’00”

Слава / Glory to Mstyslav, Марина Нікольчева, Максим Васянович / Maryna Nikolcheva, Maksym Vasyanovych, Україна / Ukraine, 2020, 27’37”

Сила і Правда / Power&Truth, Роман Бордун / Roman Bordun, Україна / Ukraine, 2020, 5’53”

Територія пустих вікон / Territory of Empty Windows, Зоя Лактіонова / Zoya Laktionova, Україна / Ukraine, 2020, 10’09”

Чотири розмови / Four Talks, Назар Онуфрів / Nazar Onufriv, Україна / Ukraine, 2020, 6’28”

Абітурієнт / Applicant, Микита Ігнатьков / Mykyta Ihnatkov, Україна / Ukraine, 2021, 9’25”

Нетерпимість / Intolerance, Станіслав Битюцький / Stanislav Bytiutskyi, Україна / Ukraine, 2020, 17’14”

Мажорка / Rich Bitch, Маргарита Лукіч / Margaryta Lukich, Україна / Ukraine, 2021, 23’48”

Глибока вода / Deep Water, Анна Дудко / Anna Dudko, Україна / Ukraine, 2021, 6’00”

Велотренажер / Stationary Bike, Олексій Овчаренко / Oleksii Ovcharenko, Україна / Ukraine, 2021, 17’55”

Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Україна / Ukraine, 2021, 18’40”

Кімната Батіка / Batik’s Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Україна / Ukraine, 2020, 20’00”

Обійми мене / Hold Me, Катя Царик / Katya Tsarik, Україна / Ukraine, 2021, 23’39”

КОНКУРС / COMPETITION

DC: Документальний конкурс / Documentary competition

І я там був / And I Was There, Еран Паз / Eran Paz, Ізраїль / Israel, 2020, 65’

Інший берег річки / The Other Side of the River, Антонія Кіліан / Antonia Kilian, Німеччина, Фінляндія / Germany, Finland, 2021, 90’

Портрет про пошуки щастя / A Portrait on the Search of Happiness, Бенджамін Рост / Benjamin Rost, Німеччина, ПАР / Germany, South Africa, 2020, 73’

Діда / Dida, Нікола Іліч, Коріна Швінґрубер Іліч / Nikola Ilić, Corina Schwingruber Ilić, Швейцарія / Switzerland, 2021, 78’

Гарячі новини / Writing with Fire, Сушміт Ґош, Рінту Томас / Sushmit Ghosh, Rintu Thomas, Індія / India, 2021, 92’

Метаморфоза птахів / The Metamorphosis of Birds, Катаріна Вашконселуш / Catarina Vasconcelos, Португалія / Portugal, 2020, 111’

Родина Росселіні / The Rossellinis, Алессандро Росселліні / Alessandro Rossellini, Італія / Italy, 2020, 100’

Земля Івана / Ivan’s Land, Андрій Лисецький / Andrii Lysetskyi, Україна / Ukraine, 2020, 70’

SUN: Сонячний зайчик / Sunny Bunny

Авіва / Aviva, Боаз Якін / Boaz Yakin, США, Франція / USA, France, 2020, 119’

Драмарама / Dramarama, Джонатан Висоцкі / Jonathan Wysocki, США / USA, 2020, 91’

Хлопець зустрічає хлопця / Boy Meets Boy, Даніель Санчес Лопес / Daniel Sanchez Lopez, Німеччина / Germany, 2021, 75’

Блаженство / Bliss, Генріка Куль / Henrika Kull, Німеччина / Germany, 2021, 90’

Двоє / Two, Аcтар Елькаям / Astar Elkayam, Ізраїль / Israel, 2021, 75’

Валентіна / Valentina, Кассіо Перейра дос Сантос / Cássio Pereira dos Santos, Бразилія / Brazil, 2020, 75’

Дівчина і павук / The Girl and the Spider, Рамон Цюрхер, Сільван Цюрхер / Ramon Zürcher, Silvan Zürcher, Німеччина / Germany, 2021, 99’

Сен-Нарцис / Saint-Narcisse, Брюс Ла Брюс / Bruce LaBruce, Канада / Canada, 2020, 101′

Мадалена / Madalena, Мадіано Марчеті / Madiano Marcheti, Бразилія / Brazil, 2021, 85′

Макове поле / Poppy Field, Євґен Жебеляну / Eugen Jebeleanu, Румунія / Romania, 2020, 82’

SUN: Позаконкурсна програма / Non-Competition Program

Країна карнавалу / The Carnival, Марко Берґер / Marco Berger, Аргентина / Argentina, 2021, 78’

Молодий мисливець / Young Hunter, Марко Берґер / Marco Berger, Аргентина / Argentina, 2020, 101′

Зцілені / Cured, Патрік Семмон, Беннет Сінґер / Patrick Sammon, Bennett Singer, США / USA, 2020, 80′

Сире! Необрізане! Відео! / Raw! Uncut! Video!, Алекс Клаузен, Раян А. Вайт / Alex Clausen, Ryan A. White, США / USA, 2021, 80′

SUN: Nordic Lights

XY, Анна Карін Ларусдоттір / Anna Karín Lárusdóttir, Ісландія / Iceland, 2019, 15′

Don’t, Kiss.mov, Фабіо Ліберті, Карл Ульссон / Fabio Liberti, Carl Olsson, Швеція / Sweden, 2019, 8′

Перше причастя / The Confirmation, Марі-Луїз Дамгаард / Marie Louise Damgaard, Данія / Denmark, 2019, 18′

Брат / Brother, Александра Алегрен / Alexandra Alegren, Швеція / Sweden, 2019, 15′

Стіна / The Half Wall, Іда Г. Ельдьон / Ida H. Eldøen, Норвегія / Norway, 2019, 6′

Про Аску / Of Aska, Майра Софія Гільд / Myra Sofia Hild, Данія / Denmark, 2019, 7′

Малолітка / Babydyke, Тоне Оттілі Фредеріксен / Tone Ottilie Frederiksen, Данія / Denmark, 2019, 20′

TS: Teen Screen

Літні бунтарі / Summer Rebels, Мартіна Сакова / Martina Saková, Словаччина, Німеччина / Slovakia, Germany, 2020, 92′

«Кмітливі перці» і таємниця морських глибин / The Peppercorns and the Secret of the Deep Sea, Крістіан Тееде / Christian Theede, Німеччина / Germany, 2020, 90’

З дня на день / Any Day Now, Гамі Рамезан / Hamy Ramezan, Фінляндія / Finland, 2020, 82′

Скляний хлопчик / Glassboy, Самуеле Россі / Samuele Rossi, Італія, Австрія, Швейцарія / Italy, Austria, Switzerland, 2020, 90′

Пригоди родини Фокс / Family Fox On Expedition, Боб Вілберс / Bob Wilbers, Нідерланди / Netherlands, 2020, 72′

Сестри: Літо, коли ми відкрили свої суперсили / Sisters: The Summer We Found Our Superpowers, Сільє Саломонсен, Аріль Остін Оммундсен / Silje Salomonsen, Arild Østin Ommundsen, Норвегія / Norway, 2020, 77′

Космічний хлопчик / Spaceboy, Олів’є Перу / Olivier Pairoux, Бельгія / Belgium, 2020, 100′

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА / NON-COMPETITION PROGRAM

OPN: Фільм-відкриття / Opening Film

Вавилон ХХ / Babylon XX, Іван Миколайчук / Ivan Mykolaychuk, УРСР / Ukrainian SSR, 1979, 100’

UAP: Українські прем’єри / Ukrainian premieres

Боксерське кіно / The Boxing Cinema, Дмитро Бондарчук / Dmytro Bondarchuk, Україна / Ukraine, 2020, 48′

Пульс / Pulse, Сергій Чеботаренко / Serhiy Chobotarenko, Україна / Ukraine, 2021, 94′

Внутрішні війни / Inner Wars, Маша Кондакова / Masha Kondakova, Україна / Ukraine, 2020, 67′

До щастя / To Happiness, Вінсент Меттель / Vinsent Mettel, Україна / Ukraine, 2020, 60′

FF: Фестиваль фестивалів / Festival of Festivals

Вальген назавжди / Walchensee Forever, Жанна Джі Вандерс / Janna Ji Wonders, Німеччина / Germany, 2020, 110′

Ніч королів / Night of the Kings, Філіп Лакот / Philippe Lacôte, Франція, Кот-д’Івуар, Канада, Сенегал / France, Côte d’Ivoire, Canada, Senegal, 2020, 93’

Пес, який не мовчить / The Dog Who Wouldn’t Be Quiet, Ана Катц / Ana Katz, Аргентина / Argentina, 2021, 73’

Камо грядеши, Аїда? / Quo Vadis Aida?, Ясміла Жбаніч / Jasmila Žbanic, Боснія і Герцеговина, Австрія, Румунія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Франція, Норвегія, Туреччина / Bosnia and Herzegovina, Austria, Romania, Netherlands, Germany, Poland, France, Norway, Turkey, 2020, 101’

Слухай / Listen, Ана Роша / Ana Rocha, Португалія, Сполучене Королівство / Portugal, UK, 2020, 73’

Природне світло / Natural Light, Денеш Надь / Dénes Nagy, Угорщина, Латвія, Франція, Німеччина / Hungary, Latvia, France, Germany, 2021, 103’

Акаса, мій дім / Acasa, My Home, Раду Чорнічук / Radu Ciorniciuc, Румунія, Німеччина / Romania, Germany, 2020, 86’

Моя маленька сестричка / My Little Sister, Стефані Шуа, Вероніка Реймонд / Stéphanie Chuat, Véronique Reymond, Швейцарія / Switzerland, 2020, 100’

Гравій / Pebbles, Пі Ес Вінотрадж / P S Vinothraj, Індія / India, 2021, 74’

Невдалий трах, або Шалене порно / Bad Luck Banging or Loony Porn, Раду Жуде / Radu Jude, Румунія, Люксембург, Чехія, Хорватія / Romania, Luxembourg, Czech Republic, Croatia, 2021, 106’

SCA: Скандинавська панорама / Scandinavian Panorama

Аальто / Aalto, Вірпі Суутарі / Virpi Suutari, Фінляндія / Finland, 2020, 103’

Психоз у Стокгольмі / Psychosis in Stockholm, Марія Бейк / Maria Bäck, Швеція / Sweden, 2020, 101’

7 років Лукаса Ґрема / 7 years of Lukas Graham, Рене Саша Йоганнсен / René Sascha Johannsen, Данія / Denmark, 2020, 78’

Село на задньому дворі / Backyard Village, Мартейн Торссон / Marteinn Thorsson, Ісландія / Iceland, 2021, 92’

Заради сміху / Laughing Matters, Ріта Аальто / Reetta Aalto, Фінляндія / Finland, 2020, 78’

Передостанній / The Penultimate, Йонас Керуп Хьорт / Jonas Kærup Hjort, Данія / Denmark, 2020, 120′

Магазин / Shop, Єспер Клевенос / Jesper Klevenås, Швеція / Sweden, 2020, 72′

MN: Опівнічний сеанс / Midnight Special

Морґана / Morgana, Джозі Гесс, Ізабель Пеппард / Josie Hess, Isabel Peppard, Австралія / Australia, 2019, 71’

Селюки / Mother Schmuckers, Арпо Ґіт, Ленні Ґіт / Harpo Guit, Lenny Guit, Бельгія / Belgium, 2021, 70’

Червоний сеанс / Red Screening, Максиміліано Контенті / Maximiliano Contenti, Уруґвай / Uruguay, 2020, 88’

Тедді / Teddy, Людовік Бухерма, Зоран Бухерма / Ludovic Boukherma, Zoran Boukherma, Франція / France, 2020, 88’

Дурні ігри / Playdurism, Ґем Деґер / Gem Deger, Чехія / Czech Republic, 2020, 88’

Стукіт / Knocking, Фріда Кемпф / Frida Kempff, Швеція / Sweden, 2021, 78′

Доберман / Dobermann, Ян Кунен / Jan Kounen, Франція / France, 1997, 103’

Колишній барабанщик / Ex Drummer, Коен Мортьє / Koen Mortier, Бельгія, Франція, Італія / Belgium, France, Italy, 2007, 100’

#MeowToo, Раян Крюґер / Ryan Kruger, Південна Африка / South Africa, 2021, 5’45”

Смажений Баррі / Fried Barry, Раян Крюґер / Ryan Kruger, Південна Африка / South Africa, 2020, 105′

4MA: FORMA

Кровопивці / Bloodsuckers, Джуліан Редлмаєр / Julian Radlmaier,Німеччина / Germany, 2021, 125’

Соціальна гігієна / Social Hygiene, Дені Коте / Denis Côté, Канада / Canada, 2021, 75’

Що ми бачимо, коли дивимось у небо? / What Do We See When We Look at the Sky?, Александре Коберідзе / Aleksandre Koberidze, Німеччина / Germany, 2021, 150’

Річка біжить, повертає, змиває, заміщує / A River Runs, Turns, Erases, Replaces, Чжу Шенцзе / Shengze Zhu, США, Китай / USA, China, 2021, 87’

Великий спалах / Mighty Flash, Айноа Родрігес / Ainhoa Rodríguez, Іспанія / Spain, 2021, 98′

Край світанку / The Edge of Daybreak, Тайкі Сакпісіт / Taiki Sakpisit, Таїланд / Thailand, 2021, 114′

EA: Emerging Artists

Рідинні характеристики апаратного зображення / Liquid Traits of an Image Apparatus, Вєра Себерт / Vera Sebert, Німеччина / Germany, 2019, 7’22”

Краще, скоро / Nicer, Soon, Джуліус Вейґель / Julius Weigel, Німеччина, Ізраїль / Germany, Israel, 2019, 11’11”

Звірі без національності / Beasts of No Nation, Кшиштоф Гоновскі / Krzysztof Honowski, Німеччина / Germany, 2019, 9’28”

Якщо любов є, ти її здобудеш / If There is Love, You Will Take it, Даніель Гопп / Daniel Hopp, Німеччина / Germany, 2020, 10’45”

Кентавресса / Centauress, Деніз Шімшек / Deniz Şimşek, Німеччина / Germany, 2020, 8’15”

Із моєї пустелі / From my Desert, Венета Андрова / Veneta Androva, Німеччина / Germany, 2019, 14’16”

Листи із Сіліврі / Letters from Silivri, Адріан Фіґероа / Adrian Figueroa, Німеччина / Germany, 2020, 15’51”

Висока-низька пам’ять / Top Down Memory, Даніель Тайлер / Daniel Theiler, Німеччина / Germany, 2020, 12’20”

50: 50th anniversary

Вавилон XX / Babylon XX, Іван Миколайчук / Ivan Mykolaychuk, УРСР / Ukrainian SSR, 1979, 100’

Біллі Еліот / Billy Elliot, Стівен Долдрі / Stephen Daldry, США / USA, 2000, 110’

Хлопці не плачуть / Boys Don’t Cry, Кімберлі Пірс / Kimberly Peirce, США / USA, 1999, 118’

Звуки шуму / Sound of Noise, Ула Сімонссон, Йоганнес Штарне-Нільсон / Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson, Швеція, Франція / Sweden, France, 2010, 102’

Оранжлав / orANGELove, Алан Бадоєв / Alan Badoev, Україна / Ukraine, 2007, 92’

Доберман / Dobermann, Ян Кунен / Jan Kounen, Франція / France, 1997, 103’

Колишній барабанщик / Ex Drummer, Коен Мортьє / Koen Mortier, Бельгія, Франція, Італія / Belgium, France, Italy, 2007, 100’

Париж, я кохаю тебе / Paris, I Love You, Олів’є Ассаяс, Фредерік Обюртен, Еммануель Бенбії, Гуріндер Чадха, Сільвен Шоме, Ітан Коен, Джоел Коен, Ісабель Койшет, Вес Крейвен, Альфонсо Куарон, Жерар Депардьє, Крістофер Дойл, Річард Лаґравенезе, Вінченцо Наталі, Александер Пейн, Бруно Подалідес, Волтер Салль, Олівер Шміц, Нобухіро Сува, Даніела Томас, Том Тиквер, Ґас Ван Сент / Olivier Assayas, Frédéric Auburtin, Emmanuel Benbihy, Gurinder Chadha, Sylvain Chomet, Ethan Coen, Joel Coen, Isabel Coixet, Wes Craven, Alfonso Cuarón, Gérard Depardieu, Christopher Doyle, Richard LaGravenese, Vincenzo Natali, Alexander Payne, Bruno Podalydès, Walter Salles, Oliver Schmitz, Nobuhiro Suwa, Daniela Thomas, Tom Tykwer, Gus Van Sant, Франція, Ліхтенштейн, Швейцарія, Німеччина, США / France, Liechtenstein, Switzerland, Germany, USA, 2006, 120’

KK: Kurt Kren

1/57 Експеримент із синтетичним звуком (тест) / 1/57 Experiment with Synthetic Sound (Test), Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1957, 1’23”

37/78 Знову дерево / 37/78 Tree again, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1978, 3’46”

9/64 О Новорічна ялинка / 9/64 O Christmas Tree, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1964, 3’00”

10/65 Самоушкодження / 10/65 Selfmutilation, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1965, 5’19”

2/60 48 Голови із тесту Сонді / 2/60 48 Heads From the Szondi Test, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1960, 4’19”

36/78 Рішарт / 36/78 Rischart, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1978, 3’02”

49/95 тисячароківкіно / 49/95 thousandyearsofcinema, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1995, 3’20”

20/68 Кохана / 20/68 Honey, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1968, 2’29”

31/75 Притулок / 31/75 Asylum, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1975, 8’26”

6/64 Мама і тато (геппенінґ Отто Мюля) / 6/64 Mom and Dad (An Otto Muehl Happening), Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1964, 3’57”

26/71 Мультфільм — Бальзак і Боже око / 26/71 Cartoon — Balzac and the Eye of God, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1971, 0’33”

23/69 Підземний вибух / 23/69 Underground Explosion, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1969, 5’30”

15/67 ТБ / 15/67 TV, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1967, 4’08”

33/77 Без Дунаю / 33/77 No Danube, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1977, 8’43”

40/81 Сніданок у сірих тонах / 40/81 Breakfast in Grey, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1981, 3’24”

44/85 Наск(-різна) зйомка / 44/85 Foot´-age shoot´-out, Курт Крен / Kurt Kren, Австрія / Austria, 1985, 2’45”

SQ: Square Eyes

Усі коти сірі у темряві / All Cats Are Grey in the Dark, Лассе Ліндер / Lasse Linder, Швейцарія / Switzerland, 2019, 18’00”

Діти / Kids, Мікаель Фрай / Michael Frei, Швейцарія / Switzerland, 2019, 9’00”

Сонячний Пес / Sun Dog, Доріан Єсперс / Dorian Jespers, Бельгія, Росія / Belgium, Russia, 2020, 21’00”

Swatted, Ісмаель Жофруа Шандутіс / Ismaël Joffroy Chandoutis, Франція / France, 2018, 21’14”

Імпорт / Import, Ена Сендіяревич / Ena Sendijarević, Нідерланди / Netherlands, 2016, 16’55”

SCH: Молодість. Знову до школи / Molodist. Back to School

Єрусалимська школа кіно й телебачення імені Сема Шпіґеля / The Sam Spiegel Film and Television School, Jerusalem

Тінь від косиць / The Silhouette of Braids, Ротем Діманд / Rotem Dimand, Ізраїль / Israel, 2019, 15’42”

Роль другого плану / Supporting Role, Нір Ґілат / Nir Guilat, Ізраїль / Israel, 2018, 12’37”

Запізнілий Кадиш / Late Kaddish, Рой Алон / Roy Alon, Ізраїль / Israel, 2019, 14’42″

Якби ти лише знала / If You Only Knew, Ейнат Ґолан / Einat Gaulan, Ізраїль / Israel, 2019, 15’05”

М’яка трава / Soft Grass, Шаді Хабіб Аллах / Shadi Habib Allah, Ізраїль / Israel, 2019, 15’00”

Соната для батька / Father’s Sonata, Тамір Файнґольд / Tamir Faingold, Ізраїль / Israel, 2019, 15’39″

Варшавська кіношкола / Warsaw Film School

Сукня / The Dress, Тадеуш Лисяк / Tadeusz Łysiak, Польща / Poland, 2020, 30’00”

Маша / Masha, Кшиштоф Ходоровскі / Krzysztof Chodorowski, Польща / Poland, 2020, 12’37”

Чорт забирай, це біологія / Fuck, it’s Biology, Вероніка Андерссон / Veronica Andersson, Польща / Poland, 2019, 30’00”

Міжсезоння / Off-Season, Моніка Майорек / Monika Majorek, Польща / Poland, 2020, 18’19”

100: Століття / Century

Одного разу на Дикому Заході / Once Upon A Time In The West, Серджо Леоне / Sergio Leone, США / USA, 1968, 165’

Давай кохатися / Let’s Make Love, Джордж К’юкор / George Cukor, США / USA, 1960, 119’

Смерть у Венеції / Death in Venice, Лукіно Вісконті / Luchino Visconti, США / USA, 1971, 130’

Імітація життя / Imitation of Life, Даґлас Сірк / Douglas Sirk, США / USA, 1959, 125’

Шлях нагору / Room at the Top, Джек Клейтон / Jack Clayton, Сполучене Королівство / UK, 1959, 115’

Серенада / Serenade, Ентоні Манн / Anthony Mann, США / USA, 1956, 121’

Роздягаючи поглядом / I See Naked, Діно Різі / Dino Risi, Італія / Italy, 1969, 120′

Танго, вигнання Ґарделя / Tangos, the Exile of Gardel, Фернандо Соланас / Fernando Solanas, Аргентина / Argentina, 1985, 119′

SE: Спеціальні події / Special Events

Відвага / Courage, Аляксєй Палуян / Aliaksei Paluyan,Німеччина / Germany, 2021, 90’

Куленепробивний / Bulletproof, Тод Чендлер / Todd Chandler,США / USA, 2021, 84’

Тіні імперії / Shadows of the Empire, Кароль Старнавскі / Karol Starnawski, Польща, Вірменія, Грузія, Україна / Poland, Armenia, Georgia, Ukraine, 2019, 76′

Слідами Ґете на Сицилії / On the Footsteps of Goethe in Sicily, Петер Штайн / Peter Stein, Італія / Italy, 2020, 89’

Будь ласка, залишайтесь на лінії / Please Hold the Line, Павел Кузуйок / Pavel Cuzuioc, Австрія / Austria, 2020, 86’

Ніч звіра / The Night of the Beast, Маурісіо Лейва-Кок / Mauricio Leiva-Cock, Колумбія, Мексика / Columbia, Mexico, 2020, 70’

Кролячий будинок / The Rabbits’ House, Валерія Селінґер / Valeria Selinger, Аргентина / Argentina, 2020, 94′

DD: Від Docudays UA з любов’ю / From Docudays UA with love

Май далеко — май добре / As Far as Possible, Ганна Ярошевич / Ganna Iaroshevych, Україна / Ukraine, 2020, 71’

Розбитий ніс, пусті кишені / Bloody Nose, Empty Pockets, Білл Росс IV, Тернер Росс / Bill Ross IV, Turner Ross, США / USA, 2020, 98′

Епіцентр / Epicentro, Губерт Саупер / Hubert Sauper, Austria, France, USA / Австрія, Франція, США, 2020, 108′

Сіль з Бонневілю / Salt from Bonneville, Семен Мозговий / Simon Mozgovyi, Україна, Польща / Ukraine, Poland, 2020, 74’

Казка про Коника / Tales of a Toy Horse, Уляна Осовська, Денис Страшний / Ulyana Osovska, Denis Strashny, Україна, Естонія / Ukraine, Estonia, 2021, 75’

Кріт / The Mole Agent, Майте Альберді / Maite Alberdi, Китай, США, Німеччина, Нідерланди, Іспанія / Chile, USA, Germany, Netherlands, Spain, 2020, 84’

Художниця і злодій / The Painter and the Thief, Беньямін Рее / Benjamin Ree, Норвегія / Norway, 2020, 103’

Останній лучник / The Last Archer, Дасіль Манріке де Лара Міярес / Dácil Manrique de Lara Millares, Іспанія / Spain, 74’

CLS: Фільм-закриття / Closing Film

Егрегор / Egregor, Станіслав Капралов / Stanislav Kapralov, Україна, США, Польща / Ukraine, USA, Poland, 2021, 95′

Кінофестиваль «Молодість» відбувається за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань кіно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...