Home » Новини » Що дозволили українцям віком понад 60 років на карантині

Що дозволили українцям віком понад 60 років на карантині

В Україні таки дочекалися роз’яснень уряду, які ж обмеження стосуються громадян віком від 60 років на час вимушеного карантину.

«Частоту виходу на вулицю контролює сама людина за умови дотримання рекомендацій, але робити це радять якомога рідше та планувати закупівлі на якнайдовший часовий період. А наявність документів дозволить перевірити, чи не мусить особа бути на самоізоляції чи обсервації, а також, чи не порушила вона дозволену відстань у 2 км від визначеного місця самоізоляції. Контроль за дотриманням цих правил здійснюють структурні підрозділи МВС», – з повідомлення на сайті уряду.

Щодо того, чи може особа старше 60 років їздити на власному авто на дачу чи до іншого місця самоізоляції, в уряді рекомендують «вибрати одне місце ізоляції і не змінювати його до 24 квітня».

Як виявляється на практиці: пункт пропуску, облаштований на одному із в’їздів у місто Кропивницький – чергують представники МВС, ДСНС та медик.

При перевірці не контролюють вік переміщених осіб, не вимагають документів, дозвіл на в’їзд зводиться до вимірювання температури безконтактним термометром в зоні запястку. Процедура швидка, полишати автотранспортний засіб не вимагають, дуже радіють чемним громадянам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«Грандіозний» тур Сонячною системою від телескопу Hubble

Телескоп Hubble завершив свою чергову подорож по Сонячній системі серією знімків, які доповнюють дані минулих ...