Home » Аналітика » Що робить українців щасливими

Що робить українців щасливими

Таке просте і водночас глибоке питання – що для кожного з нас є щастям?

Українська дослідницька компанія Gradus Research вирішила з’ясувати: чи є щасливі люди в нашій країні? в якому віці українці найбільш щасливі? хто щасливіший – чоловіки або жінки? чи впливає регіон проживання на рівень щастя.

Що робить українців щасливими:

  • Здоров’я своє та близьких (78%)
  • Грошова забезпеченість (65%)
  • Безпечне та мирне життя (51%)
  • Наявність власноі родини (дітей, чоловіка/дружини) (47%)
  • Щастя близьких людей (46%).

Згідно з дослідженнями, в Україні більш щасливими є жінки: вони оцінили свій рівень щастя на 6,2 бали, водночас чоловіки щасливі всього на 5,6 за 10-ти бальною шкалою.

Найщасливішими в Україні себе вважають люди у віці від 35 до 44 років, на другому місці молоді люди 18-24 роки і 25-34, на третьому місці вікова категорія 45-54, а нещасливі люди 55-60 років.

Найщасливіші люди в Україні живуть у північній частині країни, на другому місці – жителі Сходу, на третьому – люди, які живуть на Півдні, в Києві і Центрі, а найнещасніші – в західній частині.

Дослідження було проведено компанією Gradus через анкетування в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю понад 50 000 жителів у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. В опитуванні брали участь 1000 респондентів.

Джерело: nashamama.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Які космічні подорожі чекають на людство (відео-анонс)

У NASA створили відеосимуляцію майбутніх туристичних подорожей людини до космосу. Якими будуть космічні подорожі у ...