Home » Новини » Топ-10 найсексуальніших українських митців-2020

Топ-10 найсексуальніших українських митців-2020

Топ-10 найсексуальніших українських митців-2020 оголосила народна відзнака «Золотий Ліфон»

Найсексуальнішим українським культурним діячем вдруге поспіль став письменник та музикант Сергій Жадан, саме він очолив цьогорічний рейтинг народної премії «Золотий Ліфон».

Також до топ-10 потрапили письменники Юрій Андрухович, Лесь Подерв’янський, Павло Коробчук, музиканти Валерій Харчишин, Іван Леньо, Олександр Положинський, актори Ахтем Сеітаблаєв, Тарас Цимбалюк, художник Іван Семесюк.

«Золотий Ліфон» — відзнака найсексуальніших діячів української культури. Номінувати своїх топ-10 фаворитів могли усі охочі онлайн до 18 вересня 2020 року.

Відкрите голосування відбувалося протягом місяця на Facebook-сторінці проєкту. Долучитися могли усі охочі, просто склавши свій власний топ.

«Ми оберемо найсексуальніших діячів української культури: музики, театру, літератури, кіно та інших видів мистецтва. Фігурантів жіночих еротичних фантазій та таємних вологих думок. Чоловіків, які здіймають бунт серед мурашок на шкірі. Отже, хто вони?..Хто спонукає жіноцтво на грішні думки? В кого шанувальниці кидають зірвані ліфчики як вияв глибокої любові та симпатії? Сексуальність — це не зовнішність. Це вир емоцій, що підіймається в душі», — оголосили організатори відзнаки у серпні 2020-го.

Володарів громадських симпатій визначили за рейтинговою системою — ті митці, хто здобув найбільше згадок, потрапили у фінальний рейтинг відзнаки. Учасники голосування мали написати у коментарях власні рейтинги найсексуальніших, максимум на 10 позицій. Голоси рахували таким чином: від 15 балів за 1 місце до 1-го за 10-те.

Цьогоріч відзнака «Золотий Ліфон» пройшла вдруге. Торік рейтинг також очолив Сергій Жадан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...