Home » #Тур-світ » Туризм за новими правилами

Туризм за новими правилами

У Європейській комісії наголосили, що туризм можна відновити вже цього року. Головне – дотримувалися рекомендацій: зберігати дистанцію, дбати про гігієну та носити маски. Адже безпека людей – це не лише відповідальність урядів, а й самих громадян.

Європейська комісія хоче зобов’язати європейських відпочивальників носити захисні маски та подорожувати без великого багажу!

Туристи зможуть зупинятися в готелях, відвідувати пляжі та ресторани. У Єврокомісії зауважують: важливо забезпечити рівність усім. Виїзд та в’їзд між країнами Європейського Союзу має бути однаковим – незалежно від віку, статі та національності.

Німеччина відкриє кордони 15 червня, як і планувалося раніше. Насамперед із Францією та Швейцарією.

Австрія також оголосила про відкриття кордонів із Німеччиною 15 червня. До того ж поступово відновлюватимуть роботу туризму усередині країни.

А от Польща продовжила контроль із сусідами-членами ЄС – до 12 червня. Проте, напередодні, влада відкрила кордони для студентів, працівників та підприємців.

Як і Польща, частково відкрили кордони Литва, Латвія та Естонія.

Туристичний сезон цьогоріч може принести прибуток 150 мільярдів євро, оцінюють в Єврокомісії, однак це у рази менше, ніж зазвичай.

Мирослава Танська, “5 канал”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Кропивницкие софтболистки команды «ОСДЮШОР-ОВШСМ» – чемпионки Украины 2021 года

Великолепно провели нынешний сезон софтболистки Кропивницкого и сделали замечательный подарок ко Дню города. За пять ...