Home » Новини » У Києві відбудеться перший у світі «вертикальний» концерт

У Києві відбудеться перший у світі «вертикальний» концерт

Ініціаторами ідеї стали учасники групи Green Grey на чолі з Dizel, які вирішили організувати такий концерт на честь 28-річчя гурту.

Вертикальний концерт – це формат, де сцена буде розташована на даху сусіднього корпусу готелю, а глядачі зможуть дивитися його з балконів номерів, дотримуючись усіх правил карантину (групи людей не більше чотирьох чоловік і дистанція в 1,5 м). При створенні сцени будуть використані новітні технології – підлоговий 3D мапінг, який зображає стихії – вогонь і воду.

Коли ми стояли біля готелю “Братислава”, сяйнула думка – це ж справжній концерт-хол в сучасних умовах: 160 VIP-лож приблизно на 600 чоловік. Я думаю, що на сьогоднішній день це прекрасний вихід з ситуації з неможливістю проводити концерти. Як тільки ця ідея прийшла нам в голову, ми відразу ж взялися за її реалізацію. Перед нами відкрилися нові можливості, особливо з використанням 3D мапінг, стріт-мапінг і інших нових девайсів, які використовуємо і покажемо на нашому концерті, – розповів Dizel з гурту Green Grey.

Концерт пройде 7 червня на території київського готелю «Bratislava», початок о 20:00.

Також група прийняла рішення масштабувати ідею, і вже цього літа вирушити в тур по Україні з таким унікальним шоу.

Новина повідомлена на Facebook-сторінці групи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...