Home » Новини » Українцям дозволять відпочивати на пляжах

Українцям дозволять відпочивати на пляжах

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив приємну новину для любителів пляжного відпочинку в Україні.

«У цьому сезоні ми зможемо купатися. Ми провели певні консультації з Інститутом епідеміології й інфекційних хвороб Національної академії медичних наук, і фахівці підтвердили, що морська сіль спільно із сонячним УФ-випромінюванням знищує збудник коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», – сказав Віктор Ляшко.

За його даними, у прісній воді збудник коронавірусу має можливість виживати, але у річках з проточною водою заразитися складно. Зараження може відбутися лише під час близького контакту. Тому МОЗ дозволить відкрити і річковий пляжний сезон.

Водночас, за словами Віктора Ляшка, Міністерство охорони здоров’я пропонуватиме знімати обмеження на проведення масових заходів на останніх етапах виходу з карантину і тільки після стабілізації епідемічної ситуації в країні.

«Масові заходи – це масове скупчення населення і найбільший ризик передачі інфекційної хвороби, яка передається крапельним шляхом. Тому масові заход пропонуватимемо відкривати на останніх етапах виходу з карантину і тільки після стабілізації епідемічної ситуації», – заявив Ляшко у відповідь на запитання щодо можливості проведення масових заходів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...