Home » Відео » Україна представила сучасне озброєння в Арабських Еміратах

Україна представила сучасне озброєння в Арабських Еміратах

З 21 лютого 2021 року в Абу-Дабі, на виставці IDEX-2021, Державний концерн «Укроборонпром» представляє новітню військову техніку та озброєння власного виробництва,

На виставці продемонструють перспективні розробки та вироби Концерну, наприклад, модель наземного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» і високоточної реактивної системи «Вільха» від конструкторського бюро «ЛУЧ».

«Нептун» – сучасний український зразок озброєння, керовані ракети якого є малопомітними для ворожих радарів і здатні знищувати як кораблі, так і наземні цілі. Вітчизняна високоточна система залпового вогню «Вільха» вважається однією з найпотужніших у світі у своєму класі.

Також до уваги відвідувачів виставки запропоновані натуральні зразки протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар» і макет розвідувально-ударного безпілотника «Сокіл-300».

Організатор об’єднаної експозиції Концерну – Державна компанія «Укрспецекспорт».

Також на IDEX—2021 будуть презентовані можливості танка «Оплот», який за низкою характеристик є найкращим у світі, бойової машини БТР-4 та інші передові розробки підприємств – учасників Концерну.

Повідомляється, що загалом на українському стенді планується представити понад десяток натуральних та макетних (масштабних) зразків продукції військового та подвійного призначення. Під час проведення виставки заплановано низку переговорів з офіційними делегаціями різних країн і міжнародними компаніями щодо подальшого партнерства.

IDEX – одна з найбільших військових міжнародних виставок, яка проводиться під патронатом Президента Об’єднаних Арабських Еміратів. Завершиться виставка 25 лютого 2021 року.

«У павільйонах Національного виставкового центру в Абу-Дабі свої експозиції презентують понад 900 провідних оборонних компаній з 59 країн світу. Україну представляють дев’ять підприємств ОПК, сім з яких входять до Укроборонпрому», – зазначається в повідомленні організаторів.

Окрім того Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоди та договори з компаніями Об’єднаних Арабських Еміратів щодо співробітництва на загальну суму понад 1 млрд дол США.

Виставка триватиме до 25.02.2021 року.

 Новину повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу «Укроборонпрому».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...