Home » Новини » Українців попередили про здорожчання електроенергії та відключення світла

Українців попередили про здорожчання електроенергії та відключення світла

Платників комунальних послуг поставили до відома про віялові відключення електрики – енергосистема може не впоратись взимку з ростом споживання електроенергії.

Виявилося, що Міненерго України обмежувало роботу АЕС, через що не забезпечено плановими ремонтами блоки атомних станцій.

Хмельницька АЕС

На даний момент в державі працюють 10 блоків АЕС з 15, тоді як раніше, на початку зимового сезону, працювало не менш ніж 12 енергоблоків.

Станом на 2020 рік, обсяги атомної генерації вперше зрівнялися з тепловою, через що «Енергоатом» зазнає мільярдних збитків, а приватні монополісти забирають прибуток. В зв’язку з цим система знаходиться на межі колапсу.

НКРЕКУ прийняла проект постанови, згідно з яким тариф «Укренерго» на передачу електроенергії з грудня 2020 року може збільшитися на 30% – до 312,76 грн.

З цього приводу висловлюють свою думку самі енергетики:

Наразі ми споглядаємо, як відбувається розвал НАЕКу, компанія вже на грані банкрутства. Так, блоки дійсно стоять в ремонті, причина – відсутність коштів на рахунках. В НАЕК є програма модернізації по усіх об’єктах, вага узгоджена з ДІЯРУ, проте, на її виконання грошей немає. Саме затягування процедури з перенесенням строків значно ускладнює процес виконання планово-попереджувальних робіт. Енергетиків, по суті, тримають у заручниках – взяли на себе обов’язки, виконуйте! А як це виконати без грошей, атомникам не роз’яснили провладні інстанції.

Відверта брехня можновладців полягає і в тому, що вони голосно заявляють про добудову атомних блоків Х-3/4, а грошей навіть на ремонти не вистачає.

Не менш кричущим є той факт, що на зарплату працівників нині беруть кредити, та вже навіть не в основних банках держави, які відверто відмовляють у позиках…

Чому ми бідні – бо дурні?

Чому дурні – бо бідні?

Чи хтось знищує державу зсередини?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...