Home » Новини » Український автентичний турпроєкт «Гуцульські сирні плаї»

Український автентичний турпроєкт «Гуцульські сирні плаї»

Культурно туристичний маршрут «Гуцульські сирні плаї» – це унікальний для України проєкт, який поєднує туризм, культуру та гастрономію.

Плай – то гірська стежка, а «Гуцульські сирні плаї» – це мережа маршрутів гipcькими cтежкaми, кожен з яких веде на полонини, в гості дo гyцyлiв i знaйoмить зi cтoлiтнiми тpaдицiями cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa в yкpaїнcьких Kapпaтax.

На створення маршруту організаторів надихнула співпраця з французькими експертами, котрі працювали в Карпатах над реалізацією Проєкту Geographical Indications in Ukraine/Географічні зазначення в Україні. Саме за зразком французької «Дороги сирів Савойї», розроблено український автентичний проєкт «Гуцульські сирні плаї».

Традиції і побут полонинських господарств – це те, що варто зберегти і популяризувати, адже вони є важливою складовою культурної спадщини України 🇺🇦.

Вже цього року до культурно-туристичного маршруту планують залучити щонайменше 13 локацій у Закарпатській та Івано-Франківській областях. А це – полонинські господарства, які є сертифікованими виробниками перших українських сирів з географічним зазначенням – Гуцульської овечої бриндзі та Гуцульської коров’ячої бриндзи, сирні дегустаційні зали та Музей гуцульської бриндзі в Рахові.

Усі новинки по маршрутах публікуватимемо надалі.

Джерело: https://m.facebook.com/hutsul.cheese.paths/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...