Home » Довідник » Український освітній проєкт «Діалоги про війну»

Український освітній проєкт «Діалоги про війну»

Український інститут національної пам’яті підготував освітній проєкт «Діалоги про війну», який містить три відеорозмови учениці із ветеранами сучасної російсько-української війни на теми:

«Що таке війна?»;

«Чому Росія прагне захопити Україну?»;

«Що таке сучасна російсько-українська війна?»

У методичних рекомендаціях містяться три тематичні матриці (мануали) до заняття з можливими варіаціями завдань щодо опрацювання відео.

Методичні рекомендації складаються з таких розділів: мета проведення уроку або позакласного заходу, ключові повідомлення, словничок, рекомендовані форми проведення уроку/заходу, практичний блок (методи і прийоми опрацювання відео ресурсів в освітньому просторі), переліки питань для підсумкового обговорення та домашнє завдання. 

Продукт корисний для учителів історії, учнів 5–7 класів, військовослужбовців, журналістів, державних службовців, працівників музеїв, бібліотекарів, фахівців із національно-патріотичного виховання, громадських активістів.

Завантажити уроки у високій якості.

Методичні рекомендації до використання в освітньому просторі проєкту «Діалоги про війну»

Завантажити PDF

Проєкт реалізовано за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України, а також Героя України Володимира Жемчугова.

Джерело: uinp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...