Home » Новини » Успішна кар’єра у сфері фінансів та інвестицій

Успішна кар’єра у сфері фінансів та інвестицій

Справжній професіонал має оволодіти навичками вирішення етичних дилем, яких повно там, де є гроші!

Доброчесність фінансистів не менш важлива, ніж знання своєї справи. Надійного фінансового чи інвестиційного радника рекомендують друзям та членам сім’ї, бо впевнені — у фахівця з високими етичними принципами гроші будуть у безпеці.
Презентуємо унікальний навчальний онлайн-курс о— симулятор «Етика фахівця з фінансів та інвестицій», у якому ти у форматі діалогів з інвестиційним фахівцем навчишся стандартів професійної поведінки та вмінню вирішувати етичні кейси різної складності. Цей онлайн-курс розробили спеціально для того, щоб ти: 
✔знав/-ла кодекс етики та стандарти професійної поведінки CFA Institute; 
✔вмів/-ла застосовувати їх у професійному житті; 
✔був/-ла готовим/-ою до найскладніших етичних проблем на роботі. 

Онлайн-курс «Етика фахівця з фінансів та інвестицій» — безкоштовний. Він складається з восьми модулів, а після успішного закінчення курсу можна отримати сертифікат на 12 академічних годин. Розпочати навчання на курсі можна буде вже 14.09, тому реєструйся вже зараз, щоб не пропустити старт курсу.Перейти до крусу
ЕТИКА ФАХІВЦЯ З ФІНАНСІВ ТА ІНВЕСТИЦІЙ
Курс створено Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine та студією онлайн-освіти EdEra. Фінансову підтримку CFA Society Ukraine для створення цього курсу було надано в межах гранту від проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як вдалося побудувати єгипетські піраміди 

Вивчивши зразки ґрунту на околицях Гізи, французські архелоги виявили пилкові зерна. Наявність рослинності в цій місцевості ...