Home » Новини » В ПДР України внесено зміни

В ПДР України внесено зміни

Кабінет міністрів України запровадив зміни в правилах дорожнього руху. Вони стосуються водіїв, пасажирів, пішоходів і велосипедистів.

  1. Велосипедистам дозволено їздити по смузі руху для громадського транспорту. Передбачається, що це допоможе знизити кількість ДТП за участю велосипедистів, а також сприятиме розвитку велосипедної інфраструктури. Окремий знак для власників велосипедів встановлювати на дорозі поки що не будуть.
  2. Ще одна зміна в ПДР – пішоходів зобов’язали в темний час доби і в умовах поганої видимості, при русі проїзною частиною чи узбіччям, мати при собі світловідбиваючі елементи (стрічки, наклейки, жилети) або мати на собі одяг з такими елементами. Прикріплювати світловідбивачі можна різними способами. Наприклад, на застібку блискавки або приколювати шпилькою до куртки.
  3. Пасажирів таксі і інструкторів з водіння зобов’язали користуватися системами пасивної безпеки (підголівниками, ременями безпеки). Виняток зроблено для інвалідів. Раніше у відповідному пункті ПДР не говорилося про пасивні системи безпеки, а тільки про ремінь безпеки.

Фото: УНІАН

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У садибах ветеранів та дітей війни Гурівської ОТГ наводили лад

У Гурівській сільській об’єднаній територіальній громаді всі знають один одного та живуть за принципом взаємодопомоги тому, хто потребує підтримки у складних життєвих обставинах. ...