Home » Новини » В Україні впроваджують єдину систему управління станом доріг «E-ROAD»

В Україні впроваджують єдину систему управління станом доріг «E-ROAD»

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») впроваджує єдину систему управління станом доріг «E-ROAD» – інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про контракти підрядників і актуальний перебіг будівництва.

Ця система дає змогу в реальному часі стежити за виконанням робіт на дорогах, забезпечуючи прозорість у взаємодії між Службами автодоріг (САД) в областях і підрядниками, а також між САД і «Укравтодором».

Завдяки використанню оперативних та об’єктивних даних у «E-ROAD» контроль за використанням коштів, дотримання термінів робіт стає ще більш жорстким. Інформація у системі оновлюється щодня, завдяки чому оперативність прийняття рішень замовниками робіт зростає, – пояснюється в повідомленні.

Раніше, як зазначає «Укравтодор», контроль перебігу виконання робіт здійснювався на основі переважно паперової документації, що знижувало швидкість обробки даних.

За даними агентства, E-ROAD також обробляє надану системою WIM інформацію стосовно потоку транспортних засобів і здійснених порушень у розрізі годин або днів, суми потенційних штрафів, забезпечує можливість пошуку порушника за номерним знаком.

«Укравтодор» зазначає, що поки що «E-ROAD» – тільки для внутрішнього користування, але агентство працює над додатковим функціоналом для громадян, завдяки якому вони зможуть брати участь у процесі контролю.

Джерело: interfax

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

«Грандіозний» тур Сонячною системою від телескопу Hubble

Телескоп Hubble завершив свою чергову подорож по Сонячній системі серією знімків, які доповнюють дані минулих ...