Home » Новини » В Україні запровадять вакцінування від грипу…в аптеках

В Україні запровадять вакцінування від грипу…в аптеках

МОЗ розглядає можливість запровадження в Україні світових трендів вакцинування – можливість зробити вакцину проти грипу в аптеці.

Про це в ефірі ток-шоу “Ми всі – українці!” на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Міністр наголосив, що позиція МОЗ стосовно вакцинування від грипу є однозначною і полягає, зважаючи на пандемію коронавірусу, в наступному: українці повинні максимально робити щеплення проти грипу.

За його словами, наразі є чотири виробники, які мають сертифікати ВООЗ, вони вже почали завозити на територію України вакцину.

Також Степанов зазначив, що Кабінет Міністрів прийняв постанову, яка дозволить закупити за державні кошти 1,4 млн вакцин для вакцинації груп ризику – медичних працівників, працівників  освіти, Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Окрім цього у планах МОЗ, за словами Степнова, – запровадити в Україні європейські стандарти вакцинування.

“Ми зараз розглядаємо таку можливість, щоб запровадити європейські, деякі світові тренди. Наприклад, у Сполучених Штатах Америки, в деяких європейських країнах можливо зробити вакцинацію прямо в аптеці, щоб ми максимально могли збільшити кількість людей, які будуть вакциновані проти грипу”, – заявив Максим Степанов.

Джерело: zik.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...