Home » Новини » В який період є небезпечними для оточення хворі на COVID-19

В який період є небезпечними для оточення хворі на COVID-19

Люди, яки захворіли на коронавірус, є найбільш заразними для оточення упродовж перших п’яти днів після появи симптомів захворювання.

Про це повідомляє Euronews із посиланням на нове дослідження, опубліковане у медичному журналі The Lancet Microbe.

Автори цього досить ґрунтовного дослідження стверджують, що особливо важливими є вчасне й оперативне виявлення та ізоляція хворих на коронавірус на початкових етапах захворювання.

Розуміння того, коли пацієнти є найбільш заразними, як наголошують науковці, наразі критично важливо для прийняття дієвих медичних і безпекових заходів з метою стримування пандемії COVID-19, особливо у зв’язку з суттєвим погіршенням епідеміологічної ситуації в багатьох країнах світу восені.

Це перший систематичний огляд та метааналіз, який всебічно перевірив та порівняв вірусне навантаження та поширення серед людей трьох видів коронавірусу. Дослідження дає чітке пояснення, чому SARS-CoV-2 (COVID-19) поширюється ефективніше, ніж SARS-CoV та MERS-CoV, і чому його набагато складніше стримувати, – підкреслив провідний автор, доктор Муге Чевік з Університету Сент-Ендрюса в Шотландії.

З посиланням на Укрінформ

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...