Home » Новини » Вчитель з Кіровогращини увійшов до ТОП-50 педагогів України

Вчитель з Кіровогращини увійшов до ТОП-50 педагогів України

Вчитель з Кіровоградської області, Олександр Чучаєв, вже на шляху до головного призу у чверть мільйона гривень. 

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine існує з 2017 року, створена громадською спілкою “Освіторія” для заохочення вчителів, які застосовують інноваційні освітні практики, мають значні досягнення в професійній сфері, виховують громадян світу, цінують свою роботу та яких відзначають колеги й спільнота.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя, 3 жовтня 2020 року, винагородять призом у 250 000 гривень та ще безліччю корисних та приємних подарунків від партнерів.

Представляємо професійний портрет нашого земляка:

Олександр Чучаєв

Населений пункт: місто Благовіщенське Кіровоградської області

Навчальний заклад: Благовіщенський навчально-виховний комплекс № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради»

Предмет: Всесвітня історія, Громадянська освіта, Історія України, Етика, Міфологія

Перші результати, якими пишається вчитель, це залучення учнів сільської школи до всеукраїнських проєктів. У 2017 Олександр потрапив до ТОП-20 вчителів за версією Global Teacher Prize та став головою громадської організації, куди увійшли фіналісти премії. Організація провела 4 масштабні освітні фестивалі та залучила 200 освітян. Олександр залучає дітей до спорту у власному клубі «СКІФ».

«Я намагаюся виховувати аналітиків, мрійників та господарників, інтегруючи всі науки у викладанні історії, аби в реальному житті молодь не стикалася з тим, що 90 % інформації, отриманої в школі, стають просто непотрібними!»

Повний список ТОП- 50

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

У Кропивницькому відбудеться ІТ-тусовка

18 вересня, об 11:00, у креативному просторі KOWO (пров. Василівський 10, 5 поверх) відбудеться івент від ...