Home » #Тур-світ » Всеукраїнський відеофлешмоб від Представництва ЄС в Україні

Всеукраїнський відеофлешмоб від Представництва ЄС в Україні

Відеофлешмоб «Україна та Європа: прямуємо разом» є частиною інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні. З його допомогою ми хочемо посприяти розбудові плідних відносин між Україною та ЄС та поширенню європейських  цінностей.

Аби взяти участь у флешмобі, необхідно:

  • На смартфон або камеру зняти відео до 2 хв на тему «Україна та Європа: прямуємо разом». 
    У ролику на прикладах із повсякденного життя показати, як учасники підтримують європейські цінності. 
    Наприклад, як сортують сміття; п’ють каву не з пластикових стаканчиків, а з екокружок; ходять в магазин з екосумкою; їздять на велосипеді замість авто/громадського транспорту; використовують енергоощадливі технології тощо.
  • Опублікувати ролик у себе на Facebook чи Instagram із хештегом #ЄвропаЦеЯ та позначити сторінку Представництва ЄС в Україні (Facebook – @EUDelegationUkraine, Instagram – @euinua).

Дедлайн подачі відео – 22 травня.Авторів найкращих відео запросять на Фестиваль відеофільмів (організатори покривають витрати на проїзд), на якому будуть презентовані відео, зняті учасниками з Черкаської та Кіровоградської областей.
Учасників очікують інформаційно-розважальні заходи на європейську тематику, а також різноманітні призи від Представництва ЄС в Україні. Крім того, найкращі відео увійдуть до ролику, який наприкінці року покажуть на топових українських телеканалах.
Деталі про умови участі у флешмобі Ви знайдете у вкладенні до цього листа та за посиланням: http://bit.ly/EU_flashmob_conditions

Facebook пост на сторінці Представництва ЄС для поширення у соціальних мережах: https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine/posts/2969691499742125

ГО «Інтерньюз-Україна»,

Координатор інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Представництва ЄС в Україні

Alisa Tiagun | Project Coordinator

+38 095 726 54 66 | +38 044 458 44 40

internews.ua | like us on Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...