Home » Новини » Wizz Air скасовує рейси

Wizz Air скасовує рейси

Авіакомпанія Wizz Air припиняє виконання рейсів в / зі своєї бази в Міжнародному аеропорту “Київ” ім. Сікорського до 30 квітня включно.

Як наголошується в заяві авіакомпанії, поширеній у суботу, таке рішення прийнято у зв’язку з подовженим, згідно з рішенням уряду України, терміном тимчасового закриття аеропорту.

Wizz Air обіцяє 120-ву компенсацію вартості квитків на рахунок WIZZ у формі кредиту, який можна використовувати протягом наступних 24 місяців на придбання послуг і товарів авіакомпанії.

Пасажири також можуть вибрати грошове відшкодування, однак це потребуватиме більше часу для виконання, і в цьому випадку вони будуть мати право тільки на 100% відшкодування від початкового тарифу квитка.

У Wizz Air також зазначають, що пасажири, які здійснювали бронювання через туристичні агентства, а також через онлайн-туристичні агентства, повинні зв’язатися з компанією, в якій вони придбали квитки.

Україна повністю припинила регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня, проте залишиться можливість перетнути кордон з Україною пішки або на автомобілі.

Актуальна інформація про подорожі з сайту авіакомпанії:

Attention all passengers 

Dear WIZZ Customer,

Please be advised that due to health and safety measures aimed at minimizing the risk of the spread of the coronavirus epidemic, airports throughout Wizz Air’s network will be performing medical screening of passengers, therefore it is possible you may be subjected to such a check upon arrival at your destination airport.

We thank you for your understanding and cooperation.
Kind regards,
Wizz Air Customer Service

Джерело: interfax

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Неподалік Запоріжжя виявлено закинутий військовий аеродром (відео)

Блогери знайшли в Запорізькій області покинутий аеродром, на якому знаходиться велика кількість радянських літаків і ...