Home » Новини » Як вчителька з Новгородки реалізувала дитячу мрію

Як вчителька з Новгородки реалізувала дитячу мрію

Нагодою відкрити власний бізнес скористалася 33-річна мешканка селища Новгородка, що на Кіровоградщині, Наталія Калашнік.

Вчитель початкових класів за освітою, жінка 8 років пропрацювала психологом у дитячому садку «Світанок» Новгородківської селищної ради.

Робота з дітьми приносила мені неабияке задоволення! Проте, моє давнє захоплення швейною справою спонукало мене спробувати втілити у життя мрію про власне невеличке затишне ательє. Тож я звільнилась з роботи та звернулась до Новгородківської районної філії за сприянням у працевлаштуванні, – згадує Н. Калашнік.

Під час спілкування зі своїм кар’єрним радником жінка розповіла, що любов до створення гарних речей їй привила мама, тож увесь свій вільний час вона приділяє мистецтву нитки та голки. Фахівці служби зайнятості повідомили пані Наталії інформацію про можливість започаткування власної справи. Знайти бізнес-ідею було не складно. 

За 2 місяці після набуття статусу безробітної, у липні 2019 року, пані Наталія зареєструвалась як фізична особа-підприємець та почала реалізовувати свою мрію.

Сьогодні колишня безробітна успішно впроваджує власну справу, постійно вдосконалює свою майстерність та дарує радість клієнтам.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Кіровоградського обласного центру зайнятості

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як відновити пошкоджені, втрачені чи викрадені номерні автознаки

Для відновлення пошкоджених, втрачених чи викрадених номерних знаків транспортного засобу до будь-якого територіального сервісного центру ...