Home » Новини » З 1 грудня значно зросте тариф на транспортування електроенергії споживачам

З 1 грудня значно зросте тариф на транспортування електроенергії споживачам

Вже з 1 грудня 2020 року тариф «Укренерго» на передачу електроенергії підвищиться майже на третину – з 240,23 до 312,76 за МВт-год.

Відповідне рішення про збільшення тарифу ухвалила під час засідання Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

«Укренерго» поскаржилося, що за 9 місяців 2020 року збиток компанії сягнув майже 28 млрд грн., переважно через спецобов’язки перед населенням та виробниками «зеленої» електроенергії. При цьому «Укренерго» просила збільшити тариф майже утричі – з 240,23 до 640 грн за МВт-год. Але цифру вдалося зменшити – «Вона була зменшена внаслідок того, що ми погодилися з НКРЕКП знайти нетарифні джерела для компенсації «Гарантованому покупцю». Тариф, який пропонується, є мінімально можливим», – відзначив голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Але й таке зростання учасники ринку під час засідання назвали непідйомним, прогнозуючи економічні проблеми у підприємств і кризу платежів до «Укренерго».

Повідомляє Укрінформ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Як відновити пошкоджені, втрачені чи викрадені номерні автознаки

Для відновлення пошкоджених, втрачених чи викрадених номерних знаків транспортного засобу до будь-якого територіального сервісного центру ...