Home » #Тур-світ » Явища, природу яких складно пояснити

Явища, природу яких складно пояснити

Раніше, коли люди не мали наукових знань про навколишній світ, все пояснювалося богами. Вони проливали дощі, рухали землю, вбивали і лікували людей. Зараз велика частина того, що відбувається зрозуміла, хоча б частково, однак залишилося те, що пояснити не вдається навіть передовим ученим.

Музичні дюни

У місцевостях, де багато піску, як у пустелях, при поривах вітру, частинки піску починають буквально «співати». Все це відбувається виключно природним чином. Ці звуки схожі на сміх, плач, завивання в різні моменти «пісні». Чому і яким саме чином пісок утворює подібний звук нікому незрозуміло.

Кульова блискавка

Це, по суті, природний електричний розряд, який має форму кулі. Багато хто навіть бачив щось подібне у своєму житті. Однак даний феномен не доведений, вчені все списують на галюцинації або «маячню», так як жодного разу засікти подібне явище для дослідження поки що не вдалося.

Кривий ліс

Знаходиться це місце в Польщі. Невеликий гай, що налічує кілька сотень сосен, був посаджений понад 80 років тому. Всі дерева в ньому мають химерні форми. Дехто каже, що це результат якогось незвіданого природного явища, інші ж нарікають на людський слід (що цілком можливо). Але ось навіщо комусь «викривляти» спеціально ліс, витрачаючи на це десятки годин життя кожен місяць, незрозуміло.

Вогненні кулі в долині Хессдален

На відміну від тих же кульових блискавок, долина Хессдален була досліджена вченими. Вдалося засікти трохи менше десятка енергетичних згустків. Виглядає це як вогненна куля, вони бувають різних розмірів, рухаються з різною швидкістю і змінюють колір. Останні дослідження проводилися в 83 році, проте результатів не принесли. Зараз це місце притягує всіх любителів невідомого.

«Чайник Диявола» в Міннесоті

У Міннесоті знаходиться річка Брюль, яка в одному з місць ділиться на два струмка. Один утворює водоспад, спадаючи в озеро. В іншому місці вода стікає в ущелині під назвою «Чайник Диявола». Усі дослідження, спрямовані на те, щоб з’ясувати, куди йде вода далі, не дали жодних результатів.

Джерело

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

10 порад від учителя для батьків, які працюють

Зітхаєте від самої лише згадки про початок нового шкільного року, вашій дитині складно вчитися, а ...